Svarbesni 2022 metų sausio mėnesio darbai

0
568

Sausio 7 d. Savivaldybėje vyko mero A. Vaicekausko inicijuotas susitikimas su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato viršininku A. Rupeikiu. Susitikimo metu aptarti bendradarbiavimo su policija, viešosios tvarkos palaikymo, nusikalstamumo prevencijos ir kiti aktualūs klausimai.

Sausio 12 d. vyko nuotolinis Prienų rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdis, kurio metu aptarti COVID-19 valdymo iššūkiai Lietuvoje ir rajone.

Sausio 18 ir 28 d. Švietimo ir sporto skyrius organizavo nuotolinius mokyklų direktorių ir pavaduotojų ugdymui pasitarimus. Buvo pristatyta Švietimo ir sporto skyriaus veiklos ataskaita, 2022 metų veiklos planas.

Sausio 20 d. vyko pirmasis šiais metais nuotolinis pasitarimas su seniūnais. Pasitarimo metu buvo aptarti seniūnų veiklos vertinimo, prekybos vietų ir įkainių nustatymo, viešųjų pirkimų ir kiti klausimai.

Sausio mėn. kartu su Prienų švietimo pagalbos tarnyba suorganizuotas Lietuvos vaikų ir moksleivių dainų konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis turas. 10 komisijos atrinktų kolektyvų sausio 29 d. dalyvavo zoniniame konkurso etape Marijampolėje.

Sausio mėn. pradėti Prienų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ dviejų darželio grupių vidaus patalpų remonto darbai.

Sausio 27 d. vyko pirmasis šiais metais Prienų rajono savivaldybės tarybos posėdis. Posėdžio pradžioje prisiekė nauja Tarybos narė A. Deltuvienė. Tarybos posėdyje buvo apsvarstyti 39 klausimai. Vienas iš svarbiausių posėdyje priimtų sprendimų – patvirtintas Prienų rajono savivaldybės 2022 metų biudžetas. Taip pat patvirtinta Savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto 2022 metų veiklos programa, priimti sprendimai, susiję su turto perėmimu bei perdavimu, nekilnojamojo turto panaudos sutarties nutraukimu, nekilnojamojo, ilgalaikio ir trumpalaikio turto nurašymu, patvirtintas naujos redakcijos Prienų rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių sąrašas bei kiti sprendimai.

Sausio 28-30 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko po trumpos pertraukos sugrįžusi kelionių paroda ADVENTUR 2022, kurioje šiais metais daug dėmesio skirta per pandemijos metus suklestėjusiam vietos turizmui. Parodoje jau šeštąjį kartą dalyvavo ir Prienų rajono savivaldybė, kuri parodai tradiciškai ruošėsi kartu su Prienų krašto muziejumi, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešąja biblioteka, Prienų kultūros ir laisvalaikio centru. Šiemet prisijungė ir Prienų turizmo ir verslo informacijos centras. Šiais metais Savivaldybės stendas „Pažink Prienus“ kvietė turistus atvykti pakeliauti po Prienų kraštą pėsčiomis, dviračiais ar automobiliais. Buvo pristatyti trys nauji maršrutai – „Didikų Pacų kelias“, „Pajudėk Prienuose“, „Justino Marcinkevičiaus keliu“.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai