Pergalės ir nauji debiutai Kaune ir Panevėžyje

0
765

Vasario 12 d. prekybos ir laisvalaikio centre MEGA vyko „NARVESEN“ jaunimo lygos (1 etapas) badmintono varžybos, kuriose varžėsi jaunieji badmintono žaidėjai suskirstyti į dvi amžiaus grupes (U-13 ir U17).

Prienų badmintono klubą šiose varžybose atstovavo net 12 žaidėjų. Iš viso dalyvavo 102 žaidėjai.

Šiose varžybose puikiai pasirodė Arnas Jarmalauskas ir Tautvydas Stanaitis, žaisdami kartu jie iškovojo 1-ają vietą vyrų dvejetų grupėje (U-13). Arnas taip pat iškovojo 2-ają vietą vyrų vienetų grupėje, o Tautvydas 3-ają.

Danielius Sukanka ir Lukas Laukaitis iškovojo 3-ają vietą vyrų dvejetų B grupėje iki 17 metų. Šiose varžybose debiutavo ir patirtį kaupė Gediminas Marcinkevičius, Airidas Baranauskas ir Rugilė Jonaitytė.

Kiti klubo atstovai tą pačią dieną dalyvavo varžybose Panevėžyje „Panevezys City Open“. Varžybose iš viso dalyvavo 99 sportininkai, o Prienų klubą atstovavo du žaidėjai.

Šiose varžybose labai gerai sekėsi Deivydui Žilinskui, kuris iš pradžių kartu su porininku iš Kauno iškovojo 1-ają vietą vyrų dvejetų grupėje, o vėliau buvo antras vienetų grupėje. Agnė Stravinskaitė iškovojo 3-ją vietą moterų vienetų grupėje.

Prienų badmintono klubo informacija

Komentarai

komentarai