Susitikime su verslo bendruomene pristatytas Prieniečio kortelės projektas

0
782

Gegužės 12 d. Prienų r. savivaldybės mero A. Vaicekausko iniciatyva vyko susitikimas su savivaldybės verslo bendruomene. Tokie susitikimai tapę tradicija, tačiau dėl epidemiologinės situacijos bendravimas tiesiogiai buvo laikinai nutrūkęs.

Susitikime dalyvavo Savivaldybės, taip pat biudžetinių įstaigų vadovai, Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų Prienų filialo atstovai, nekilnojamojo turto vystymo, prekybos, pramonės, kitų verslo įmonių atstovai.

Pasidžiaugdamas gausiai susirinkusiais verslo atstovais, tarp kurių buvo nemažai naujų veidų, meras A. Vaicekauskas išsakė lūkestį, kad naujai įkurtas Prienų turizmo ir verslo informacijos centras (toliau – TVIC) padės atrasti naujų bendrų sąlyčio taškų su verslu, bendradarbiavimo galimybių verslo ir turizmo srities klausimais.

Susitikime buvo pristatytas Prieniečio kortelės propjektas. Jį pristatė TVIC, kuris vykdys ir kortelės išdavimą, turizmo ir verslo konsultantė I. Šalčiuvienė.

Anot konsultantės, Prieniečio kortelės pagrindinis tikslas – skatinti Prienų rajono gyventojus naudotis vietinių verslų siūlomomis paslaugomis ir prekėmis. Tačiau nauda turėtų būti abipusė: ir kortelės turėtojams – pigiau įsigyti prekių ar paslaugų savo rajone, ir verslininkams – daugiau pritraukti klientų, reklamuoti savo prekes bei paslaugas. Pažymėta, kad nuolaidas teiktų ir savivaldybės biudžetinės įstaigos.

Po pristatymo buvo pasidalinta mintimis ir idėjomis dėl Prieniečio kortelės vystymo, tobulinimo, pasiekiamumo didesniam ratui naudotojų.

Susitikimo metu Administracijos direktorė J. Zailskienė pakvietė verslininkus pasidalinti lūkesčiais dėl TVIC, ką šis galėtų nuveikti dėl verslo aplinkos gerinimo ir verslo žinomumo didinimo. Mero pavaduotoja L. Jakinevičienė pristatė Savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo programą ir paragino pasinaudoti finansine parama.

Susitikime taip pat buvo diskutuota apie verslo iniciatyvas, dar neišnaudotas galimybes tobulėti, pasiūlyta plėsti verslo bendruomenės ratą ir neapsiriboti tik Prienų rajonu, aktyviau keistis idėjomis, kurios būtų naudingos ir verslininkams, ir mūsų krašto gyventojams bei turistams.

Ir mero komanda, ir verslininkai dėkojo vieni kitiems už galimybę susitikti ir pasidalinti aktualia informacija, išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus. Atsisveikindamas iki kitų susitikimų meras pakvietė verslo bendruomenę gegužės pabaigoje prisijungti prie Prienų 520 metų jubiliejaus paminėjimo šventės ir šventinės eisenos, kuri vyks gegužės 28 d.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai