„Sūduva“ bendradarbiaus su Prienų futbolo organizacijomis

0
1163

Marijampоlės „Sūduva“ pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centru bei futbolo klubu „Prienai“, informuoja klubo svetainė.

Marijampolėje vykusiame susitikime „Sūduvos“ futbolo centro techninis direktorius Eivinas Černiauskas prieniškiams treneriams Kęstučiui Deltuvai ir Marijui Makštučiui pristatė „Anderlecht“ programos principus, aptarė įvairias bendradarbiavimo formas.

„Prienų treneriai turi gerų įdomių minčių, daug noro, apsikeitėme idėjomis ir sutarėme dėl prieniškių dalyvavimo Marijampolėje rengiamuose turnyruose, galimybių naudotis mūsų infrastruktūra, kartu ugdyti žaidėjus, perspektyvių jų auklėtinių galimybes keltis į Marijampolę“, – po susitikimo sakė E. Černiauskas.

„Sūduva“, savo jaunųjų futbolininkų ugdymo sistemoje diegianti „Anderlecht“ programą, yra įsipareigojusi bendradarbiauti su kitais regione futbolininkus rengiančiais centrais, todėl jau anksčiau buvo pasirašytos sutartys su Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Kybartų ir Vilkaviškio atitinkamomis įstaigomis.

lrt.lt informacija

Komentarai

komentarai