Stakliškių gimnazijos sporto aikštyno atidarymo šventėje – linkėjimai tęsti ilgametes sporto tradicijas

0
472

Rugsėjo 8 d. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas kartu su Administracijos bei Švietimo ir sporto skyriaus vadovais dalyvavo Stakliškių gimnazijos sporto aikštyno atidarymo šventėje. Šia proga vyko krepšinio, futbolo ir kitų sporto šakų varžybos, po kurių buvo perkirpta simbolinė sporto aikštyno atidarymo juostelė, apdovanotos komandos nugalėtojos.

Simbolinę atidarymo juostelę kartu su gimnazijos direktoriumi V. Kornejevu perkirpęs meras A. Vaicekauskas pasveikino susirinkusią bendruomenę ilgai laukta ir džiugia proga. Jis pasidžiaugė senos svajonės atgaivinti gimnazijos sporto aikštyną įgyvendinimu ir palinkėjo, kad aikštė nuolat būtų pilna sportuojančiųjų. Anot mero, Stakliškės turi gilias krepšinio, futbolo, lengvosios atletikos sporto tradicijas, todėl geros sąlygos turėtų paskatinti dar aktyviau sportuoti ne tik mokinius, bet ir visą bendruomenę.

Administracijos direktorė J. Zailskienė taip pat džiaugėsi išsipildžiusiais savivaldybės, gimnazijos bei visos Stakliškių bendruomenės lūkesčiais, galimybe dalyvauti kartu projekte ir pasiekti tokio puikaus galutinio rezultato.

„Tai momentas, kai poreikiai ir galimybės sutapo: stakliškiečių didelį norą sportuoti atitiko atnaujintas sporto aikštynas“, – sakė Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas R. Zailskas.

Prie sveikinimų prisijungė ir Administracijos direktorės pavaduotojas A. Marcinkevičius. Savivaldybės vadovai gimnazijos bendruomenei įteikė ne tik atsivežtas dovanas – futbolo ir tinklinio kamuolius, jiems taip pat buvo suteikta garbė įteikti ir taures sporto varžybų komandoms nugalėtojoms.

Kaip minėta, sporto aikštyno atnaujinimo projektas buvo įgyvendintas valstybės biudžeto lėšomis: įrengtas futbolo stadionas, krepšinio ir paplūdimio tinklinio aikštelės, bėgimo takai, šuolių į tolį sekcija.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai