Žmonių su regėjimo negalia bendruomenei – Savivaldybės vadovų sveikinimai

0
329

Rugsėjo 7 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre įvyko kasmetinis Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Prienų filialo ataskaitinis susirinkimas.

Susirinkime dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Savivaldybės vadovai. Meras A. Vaicekauskas pasidžiaugė organizacijos narių optimizmu, veikla, padėkojo pirmininkei Irenai Karsokaitei už aktyvumą, gebėjimą įkvėpti bendruomenę ir palinkėjo išlaikyti šį veiklos tempą, naudotis Savivaldybės sukurta poilsio ir aktyvios veiklos infrastruktūra, kuri yra pritaikyta žmonėms su negalia, bei kartu dirbti, kad visiems žmonėms Prienų krašte būtų gera gyventi. Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė dėkojo pirmininkei ir jos komandai už energiją, ryžtingumą, palinkėjo įveikti visus iššūkius ir visada tikėtis Savivaldybės palaikymo bei pagalbos.

Palaikymą ir pagalbą filialo nariams žadėjo ir naujasis Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos pirmininkas Paulius Kalvelis, jo pavaduotojas Vilmantas Balčikonis, linkėdami dar aktyviau burtis, matyti savo veiklos prasmę ir su ta pačia energija šią veiklą tęsti bei kartu siekti bendrų tikslų, įgyvendinant Lietuvos žmonių su regėjimo negalia politiką.

Įspūdžiais apie LASS Prienų filialo veiklą pasidalijo LAB Kauno padalinio darbuotoja Skaidra Grabauskienė. Ji pasidžiaugė būdama šios bendruomenės dalimi, taip pat žmonių domėjimusi knygomis ir kitomis naujienomis, dalyvavimu viktorinose, taip pat nuoširdžiu bendravimu su pirmininke, kuri, anot viešnios, ne tik aktyvi, bet ir mylinti bei besirūpinanti visais organizacijos nariais.

Susirinkime taip pat dalyvavo Prienų r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Sandra Mekionienė, vyriausioji specialistė Zita Matukaitienė, LASS pietvakarių centro direktorė Jolanta Kručkauskaitė, kiti svečiai.

Po susirinkimo, kurį vedė ir sveikinimo žodžius taip pat tarė šios organizacijos narys, Prienų r. savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Algis Marcinkevičius,

kultūrinę programą dovanojo O. Matusevičiūtės vadovaujamas filialo ansamblis „Puriena“. Savivaldybė savo ruožtu įteikė dovaną, kuri praturtino bendruomeninį vaišių stalą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai