Šilavoto pagrindinėje mokykloje atidaryta atnaujinta sporto salė

0
2411

Praėjusį trečiadienį Šilavoto pagrindinės mokyklos bendruomenė pasitiko ypač šventiškai – su balionais, juostelėmis ir gausiai susirinkusių svečių sveikinimais. Mokykloje buvo atidaryta atnaujinta sporto salė.  

Simbolinę atidarymo juostą perkirpo Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorius E. Visockas, Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas, Šilavoto seniūnė N. Pikčilingienė, statybinės organizacijos „Rūdupis“ direktorius statybai R. Vasiliauskas.

Rajono meras A. Vaicekauskas akcentavo, kad Savivaldybė skiria didelį dėmesį tam, jog vaikai ir jaunimas turėtų tinkamas sąlygas mokslui ir sportui, todėl nuolat skiria nemažai lėšų švietimo įstaigoms modernizuoti. Sveikindamas visus su įkurtuvėmis meras linkėjo, kad gerokai pagražėjusi ir kur kas šviesesnė sporto salė būtų atvira visiems bendruomenės žmonėms – nuo mažiausių iki senelių, taip pat ir visų tausojama. Prisidėdamas prie sveikinimų administracijos direktorius E. Visockas mokyklos direktorei įteikė dovaną.

Renginio metu netrūko emocijų ir džiaugsmo akimirkų, siurprizų – nuo saldainių iki krepšinio kamuolių. Pirmieji sporto salę ir rankos taiklumą nuo krepšinio baudų metimo linijos išbandė svečiai. Po jų buvo surengti mokinių ir dziudo būrelio narių pasirodymai.

Kartu su salės atnaujinimo darbais Šilavoto pagrindinėje mokykloje buvo atlikti ir kiti darbai: suremontuoti tualetai I a. (II a. suremontuoti anksčiau), pakeista likusi didžioji dalis langų, įrengti laiptai prie įėjimo ir paklotos trinkelės. Visi šie darbai kainavo 120 000 eurų, Savivaldybės dalis – 40 000 eurų. Neseniai mokykloje buvo pertvarkyta visa apšvietimo sistema.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai