Prienuose paminėta Tarptautinė moters diena

0
1833

Vakar vyko tradicinė Prienų socialdemokratų Kovo 8-osios šventė. Jau tapo tradicija, kad Tarptautinės moters dienos proga Lietuvos Socialdemokratų partijos Prienų skyriaus vyrai iš gautų pasiūlymų nominuoja Metų Moteris. Jos apdovanojamos už  nuopelnus Prienų krašto bendruomenei, darnią šeimą, pasiekimus darbe, visuomeninę veiklą, nepriklausomai nuo jų partiškumo. Nuo 2006 metų Metų Moters apdovanojimai jau įteikti penkiasdešimt aštuonioms mūsų krašto moterims.  

2018 m. Metų moterys:

1. DANUTĖ VAIČIŪNAITĖ – 1965 m. atvyko dirbti į Prienus. Ji visada pasižymėjo, kaip gabi organizatorė, stebino gerumu, darbštumu ir kuklumu. Danutė aktyviai dalyvauja Prienų sveikos gyvensenos klubo „Versmenė“ veikloje, yra klubo valdybos narė. Danutė nuo pat Maltos Ordinio Pagalbos Tarnybos Prienų grupės įkūrimo pradžios aktyviai įsitraukė į šios organizacijos savanorišką veiklą. Šiuo metu ji globoja ir rūpinasi dvejomis Prienų mieste gyvenančiomis senolėmis: tvarko namus, neša maltiečių sriubą, padeda nuvykti į medicinos įstaigą. Danutė aktyviai dalyvauja „Maisto banko“ akcijose, padeda tvarkyti senelių kapus. Savo šilumą, nuoširdumą, rūpestingumą, gerą žodį ir paguodą jau daug metų dalina aplinkiniams, draugams ir Prienų miesto bendruomenės nariams.

2. AUŠRA  BALKŪNIENĖ – moteris, kuri sąžiningai dirba, atsakingai augina savo vaikus, rūpinasi šeima, nuoširdžiai bendrauja su aplinkiniais. Su vyru Stasiu užaugino tris sūnus. Jau beveik dvidešimt metų dirba Išlaužo pagrindinėje mokykloje pradinių klasių mokytoja. Su mokiniais kiekvienais metais dalyvauja įvairiuose projektuose, bendruomenės renginiuose, noriai įsijungia į švenčių organizavimą, yra surengusi dvi fotografijos parodas Išlaužo seniūnijos salėje. Aušra jau penkis metus dirba Išlaužo kaimų bendruomenės šeimos dienos centre, kuriame lankosi vaikai iš socialinės rizikos šeimų, socialine darbuotoja. Kiekvienais metais Aušra pakviečia rėmėjus padėti suorganizuoti Kalėdinę šventę vaikams, dienos centre suorganizuoja labdaros renginius.

3. ONA TRAKYMIENĖ – moteris, trykštanti optimizmu ir gera nuotaika. 2015 metais, už tai, kad išaugino ir gerai išauklėjo 11 vaikų, Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės buvo apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu. Gyvenime daug ir nelengvai dirbo, ūkininkavo, bet didžiausias turtas, kurį užgyveno – vaikai, dvidešimt septyni anūkai ir aštuoni proanūkiai! Nuo vaikystės Ona mėgsta skaityti, todėl iki šiol knygos iš rankų nepaleidžia. Anksčiau dar ir siūdavo, verpdavo, megzdavo ir net šakočius kepdavo. Ji aktyviai dalyvauja bendruomenės gyvenime, dainuoja vietiniame ansamblyje „Vidupis“. Nors jau yra garbinga senjorė, bet vis dar padeda sūnui ūkyje.

4. AURELIJA URBONIENĖ – jau dešimt metų dirba Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro direktore. Ji ne tik profesionaliai atlieka savo pareigas, bet yra pelniusi visų centro darbuotojų ir klientų meilę, pagarbą bei pasitikėjimą. Aurelija darbe vadovaujasi žmogiškosiomis vertybėmis, aukštais profesinės etikos standartais ir atsakomybe, savo pavyzdžiu įkvepia, skatina, motyvuoja visus darbuotojus siekti produktyvių darbo rezultatų bei nuolat tobulėti savo profesinėje veikloje. Jos kūrybiškas požiūris į veiklą, naujoves socialinių paslaugų teikimo srityje, iniciatyvumas davė savo vaisius – centro bendruomenė sėkmingai įgyvendina vis naujus projektus. Pati Aurelija skleidžia savanorystės idėją, savanoriauja ir skatina tai daryti kitus.

Dar kartą dėkojame už jų supratingumą, meilę ir nuoširdų darbą! Džiaugiamės, kad Prienų kultūros ir laisvalaikio centro salė buvo pilnutėlė. Ačiū muzikos grupei „Pikaso“ už nuotaikingą koncertą!

Prienų socialdemokratų informacija

Komentarai

komentarai