Prienų lopšelio-darželio „Saulutė“ auklėtiniai mokosi žaisti futbolą

0
1612

Prienų lopšelis-darželis „Saulutė“ dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos ilgalaikės masinio futbolo užimtumo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ ikimokyklinio ugdymo įstaigoms skirtame projekte  „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą“, kurį laimėjo su kitais 24 Lietuvos darželiais.

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę smagaus futbolo žaidimo koncepciją populiarinti futbolą, į veiklą įtraukiant darželio bendruomenę ir tėvelius. Žaidimas vyksta uždarose įvairaus tipo patalpose, žaidžiant trys prieš tris.

Auklėtoja L. Revinskienė po mokymų vedė futbolo pratybas (treniruotes) 74 darželio ugdytiniams. Projekto vykdymo metu nuo 2018 m. sausio 29 d.  iki vasario 12 d. įstaigoje futbolo žaidimas ar jo elementai buvo integruojami įvairiose visų grupių veiklose.

Šių metų vasario 28 d. vyko šio projekto renginys „Augu kartu su futbolu“, kuriame vaikai mankštinosi, šoko, žaisdami futbolą varžėsi tarpusavyje ir su suaugusiaisiais. Suskaičiavus varžybų rezultatus ir paaiškėjus, kad laimėjo draugystė, šventę vainikavo apdovanojimai. Vaikams buvo įteikti diplomai, medaliai ir saldžios Savivaldybės dovanėlės. Šventės metu patirtos emocijos įkvepia ir toliau tęsti projekto veiklas.

Prienų lopšelio-darželio „Saulutė“ informacija

Komentarai

komentarai