Prienų miesto vietos veiklos grupės visuotinis ataskaitinis susirinkimas

0
1935

Šių metų vasario 5 d. vyko Prienų miesto vietos veiklos grupės (toliau Prienų miesto VVG) atviras visuotinis ataskaitinis susirinkimas, kurio metu į Prienų miesto VVG gretas buvo priimti dar penki nauji nariai.

Pirmininkas Mindaugas Rukas, pristatydamas 2017 m. veiklos ataskaitą ataskaitą, pasidžiaugė, jog Prienų miesto VVG partneris – Prienų rajono savivaldybė įvykdė savo įsipareigojimus, todėl strategijos įgyvendinimas praėjusiais metais buvo sklandus.

Projekto administratorė Vaida Jančiauskienė pristatė situaciją apie pareiškėjus ir jų įgyvendinamus projektus. Šiuo metu keturios organizacijos yra pateikusios projektines paraiškas, kurios atitiko VRM reikalavimus. Greitu metu pareiškėjai pasirašys sutartis su ESFA (projektus administruojančia įmone) ir pradės savo projektines veiklas. Antrasis kvietimas teikti projektines paraiškas numatomas vasaros laikotarpiu.

Įvyko pasikeitimai ir Prienų miesto VVG valdyboje – vietoj Aurimo Liuizos ir Vyganto Žurausko į ją buvo deleguoti: Loreta Šaltienė (Asociacija „Iš idėjos”) ir Rimvidas Skorupskis (MB „Aroma Rex”), valdybos pirmininke ir toliau išlieka Aida Deltuvienė. Valdybą sudaro devyni nariai (trys nevyriausybinės organizacijos atstovai, trys verslo atstovai ir trys atstovai yra deleguoti Prienų rajono savivaldybės). Prienų miesto VVG iš viso vienija penkiolika narių.

Prienų miesto VVG informacija

Komentarai

komentarai