Nacionalinis diktantas – kovo 2 d.

0
1093

Nacionalinio diktanto organizatoriai vėl kviečia į lietuvių kalbos šventę. Diktantas vyks 2018 m. kovo 2 d., penktadienį, 11 val. Transliacija per LRT radiją ir internetu.
Ateik. Rašyk. Išsaugok.

Prienuose visų diktanto dalyvių lauksime Savivaldybės didžiojoje salėje (Laisvės a. 12). Informacija tel. (8 319) 61 141, el. p. vaida.peleckiene@prienai.lt.
 
Diktantą taip pat bus galima rašyti Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje (Kauno g. 2B) ir jos padaliniuose, daugelyje rajono mokyklų. Rašyti diktantą kviečiami ir įmonių bei organizacijų atstovai, kurie tai daryti gali savo patalpose.

Diktantą savo darbo vietoje rašysiantys įmonių ir organizacijų darbuotojai savo darbus viename voke turi išsiųsti tiesiai konkurso organizatoriams. Organizatoriams darbus viename voke taip pat siunčia ir bibliotekų bei savivaldybių atstovai. Mokyklų atstovai prašomi organizatoriams siųsti tik geriausiai parašiusių moksleivių darbus, t. y. tuos, kuriuose yra ne daugiau kaip 5 klaidos.

Diktantai organizatoriams siunčiami adresu:
Nacionalinio diktanto konkursui
AB Lietuvos paštas
J. Jasinskio g. 16
03500 Vilnius

Geriausiai parašiusieji apie konkurso rezultatus bus informuoti asmeniškai. Diktanto tekstas bus paskelbtas kovo 5 dieną svetainėse www.diktantas.lt ir www.vlkk.lt (su rašybos ir skyrybos paaiškinimais). 2018 m. finalas vyks balandžio pradžioje. Daugiau informacijos www.diktantas.lt

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai