Prienų maltiečių organizacijai perduotos Savivaldybės darbuotojų dovanos vaikams

0
581

Jau ne pirmus metus Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko iniciatyva Savivaldybės darbuotojai prisidėjo prie maltiečių mokyklinės vaikų paramos akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“, kurios metu buvo renkami mokykliniai reikmenys vaikams iš socialinių sunkumų patiriančių šeimų, daugiavaikių šeimų.

Dėl pandeminės situacijos ir kitų nenumatytų aplinkybių Savivaldybės darbuotojų dovanotų mokyklinių priemonių perdavimas buvo nukeltas į spalio mėnesį. Spalio 27 d. Prienų rajono savivaldybės meras surinktas priemones perdavė „Ąžuolo“ progimnazijos Jaunųjų maltiečių organizacijos atstovams ir jų mokytojai Linai Suchorukovienei.

Meras padėkojo jauniesiems maltiečiams už jų gerus darbus, pagalbą nepasiturintiems ir vienišiems pagyvenusiems žmonėms, už pavyzdį kitiems, palinkėjo ir toliau daryti kilnius darbus ir dalintis gerumu.

Maltiečių vardu Prienų rajono savivaldybės vadovams už palaikymą, supratingumą, taip pat visiems darbuotojams, kurie paaukojo vaikams, padėkojo šios labdaringos veiklos Prienuose įkvėpėja mokytoja L. Suchorukovienė. Ji patikino, kad visos mokymo ir ugdymo priemonės atiteks nepriteklių patiriantiems vaikams, lankantiems Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos pradines klases.

Kaip sakė maltiečių vadovė, šiuo metu organizacijoje savanoriauja apie 30 mokinių, besimokančių „Ąžuolo“ progimnazijoje ir „Žiburio“ gimnazijoje, taip pat kasmet prisijungia naujų narių. Dauguma jų maltiečių gretose lieka ilgam. Paprašyti pasidalinti savo mintimis apie veiklą organizacijoje jaunieji maltiečiai pasakojo, kad savanoriauti labai patinka, o labiausiai – bendrauti su seneliais, padėti, žinoti, kad yra laukiami. Mokytoja paantrino, jog vaikai ne tik maistą neša seneliams (jau penktus metus – pastaba), bet ir kitus gerus darbus daro, daugiausia savaitgaliais. Artimiausią „Gerų darbų savaitgalį“ jaunieji maltiečiai valys parapijos namų salę ir tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, Prienų globos namų gyventojams padės uždegti žvakeles ant jau mirusių gyventojų kapų Prienų kapinėse.

Ačiū Prienų jauniesiems maltiečiams ir jų vadovams, kurie dovanoja daug džiaugsmingų akimirkų aplinkiniams, savo darbais padeda skleistis gerumui.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai