Pasitarime su seniūnais – darbiniai klausimai ir sveikinimai artėjančios Vietos savivaldos dienos proga

0
391

Spalio 7 d. vyko tradicinis Savivaldybės vadovų ir specialistų pasitarimas su seniūnijų seniūnais.

Žemės ūkio skyriaus vedėja Aušra Tamošiūnienė pristatė naujai ruošiamą sklypų priežiūros tvarkos aprašą ir akcentavo, kad kitais metais, deklaruojant pasėlius, bus daug teisės aktų pasikeitimų.

Sutarta lapkričio mėnesį seniūnijose organizuoti susitikimus su gyventojais, ūkininkais, verslininkais, kurių metu bus supažindinama su aktualia informacija dėl pasėlių deklaravimo bei naujovėmis iš Užimtumo tarnybos, „Sodros“, Valstybinės mokesčių inspekcijos.

Bendrojo skyriaus vedėja Jūratė Mickevičienė pristatė dokumentų valdymo sistemos pasikeitimus ir naujoves, atsakė į seniūnų klausimus.

Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjas Tomas Žvirblys pranešė, kad finansinės išlaidos už Savivaldybės mokamą sunaudotą elektros energiją (gatvių ir kitam apšvietimui) išaugo 8–10 kartų. Savivaldybės vadovai paprašė seniūnų įvertinti taupymo galimybes (apšvietimo laiko trumpinimo nakties metu ir pan.) ir kitą savaitę pateikti pasiūlymus Administracijai.

Artėjant šildymo sezonui Savivaldybės taryba patvirtino didesnes kompensuojamas kietojo kuro sumas nepasiturintiems gyventojams. Meras Alvydas Vaicekauskas ir direktorė Jūratė Zailskienė paprašė, kad seniūnijų specialistai skirtų dar didesnį dėmesį socialiai pažeidžiamiems gyventojams. Labai svarbu, kad visi, kuriam reikalinga ne tik finansinė, bet ir kitokia pagalba, būtų aplankyti, pastebėti, kad jiems būtų patarta, kaip gauti pagalbą, padėta užpildyti prašymus ir pan.

Nors šiais metais suplanuoti kelių priežiūros darbai eina į pabaigą, bet jau planuojami kiti, todėl seniūnai buvo paprašyti prieš prasidedant vienos ar kitos gatvės, kelio remonto darbams pabendrauti su gyventojais, informuoti apie darbus, išgirsti žmonių lūkesčius.

Pasitarimo pabaigoje meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, administracijos direktorė J. Zailskienė padėkojo seniūnams už atsakingą darbą ir pasveikino artėjančios Vietos savivaldos dienos proga bei įteikė knygas „Prienų kraštas“, skirtas 520 metų jubiliejui. Knygas gaus visi seniūnijų darbuotojai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai