Pirmosios Prieniečio kortelės – jau gyventojų rankose

0
911

Spalio 5 d. dalis prieniečių ir rajono gyventojų Prienų turizmo ir verslo informacijos centre atsiėmė pirmąsias Prieniečio korteles. Pati pirmoji Prieniečio kortelė buvo įteikta policijos pareigūnui, vėliau – keliems pedagogams, kuriems šis malonus momentas sutapo su profesine šventine diena. Prieniečio korteles atsiėmė ir Savivaldybės meras A. Vaicekauskas bei Administracijos direktorė J. Zailskienė, Prienų seniūnijos darbuotojai.

Šiuo metu yra gauta beveik 300 prašymų Prieniečio kortelei gauti. Prieniečio kortelė suteikia teisę gauti specialius pasiūlymus, lengvatas, nuolaidas įvairioms prekėms, paslaugoms, renginiams ir kt. Šiuo metu yra 9 nuolaidų teikėjai. Visus paslaugų teikėjus ir jų siūlomas nuolaidas galima rasti čia.

Kortelė yra vardinė, išduodama ne jaunesniems nei 16 metų asmenims, deklaravusiems gyvenamąją vietą Prienų rajono savivaldybės teritorijoje. Raginame visus, kurie dar neturi Prieniečio kortelės, taip pat verslininkus, įvairių paslaugų teikėjus, ketinančius suteikti nuolaidas mūsų rajono gyventojams, registruotis VšĮ „Prienai“.

Kaip gauti kortelę?
Norint gauti kortelę reikia VšĮ „Prienai“ pateikti užpildytą nustatytos formos prašymą ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą ar jo kopiją (jei prašymas teikiamas el. paštu). Prašymas gali būti teikiamas šiais būdais:

  • asmeniškai atvykus į VšĮ „Prienai“ adresu: Vytauto g. 35, Prienai;
  • elektroniniu paštu kortele@infoprienai.lt;
  • per e. pristatymo informacinę sistemą;
  • paštu ar per kurjerį adresu: Vytauto g. 35, LT-59123 Prienai.

Kokių nuolaidų bus galima gauti su kortele?
Informacija apie kortelės turėtojams taikomas nuolaidas bus skelbiama ir nuolat atnaujinama VšĮ „Prienai“ interneto svetainėje www.infoprienai.lt.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai