Naujų Prienų socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus patalpų atidarymas Veiveriuose

0
394

Gruodžio 6-ąją simbolinę naujų patalpų atidarymo juostelę perkirpo Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė.

Naujos Paramos šeimai skyriaus patalpos įrengtos savivaldybės biudžeto lėšomis buvusiose Veiverių pašto skyriaus patalpose seniūnijos administracijos pastate. Mero A. Vaicekausko teigimu, Socialinių paslaugų centre kasmet plečiasi paslaugų spektras, daugėja darbuotojų, todėl labai svarbu, kad jie turėtų geresnes darbo sąlygas, o tuščios patalpos nebūtų paliktos nykti.

Veiverių seniūnijai skiriama šiuo metu daugiau dėmesio, tačiau seniūnijoje, kuri, pasak mero, yra gyvybinga, perspektyvi, trūksta ir Dienos centro, Pirminio sveikatos priežiūros centro. „Visa tai yra Savivaldybės planuose“, – pabrėžė Savivaldybės vadovas.

Prisidėdama prie mero žodžių Administracijos direktorė J. Zailskienė palinkėjo socialiniams darbuotojams artimo bendradarbiavimo su seniūnija bei su kolegomis, nes visus svarbius darbus, anot jos, tik kartu galima nuveikti.

Prienų socialinių paslaugų centro Bendrojo skyriaus vadovė Aurelija Žemaitienė padėkojo Savivaldybės vadovams už suteiktas naujas ir jaukias patalpas Veiverių krašto bendruomenei, šeimoms ir vaikams, kuriems paslaugas teiks Veiverių seniūnijos socialinės darbuotojos ir Socialinių paslaugų centro specialistai. Paslaugos – nuo paramos šeimai, maisto produktų dalijimo, užsiėmimų su vaikučiais iki psichologo paslaugų. „Džiugu, kad galėsime suteikti dar daugiau paslaugų, nei anksčiau galėjome“, – pagerėjusiomis darbuotojų darbo sąlygomis džiaugėsi A. Žemaitienė.

SPC Veiverių paramos šeimai skyriaus darbuotojus su įkurtuvėmis taip pat pasveikino Veiverių seniūnijos atstovai ir Socialinių paslaugų centro kolegos.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai