Padėkos vakare – pagarba krašto verslininkams, konkurso „Sukurta Prienų krašte“ nugalėtojų apdovanojimai

0
532

Gruodžio 6 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre įvyko tradicinis Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko inicijuotas padėkos vakaras, skirtas Prienų krašto verslininkams. Į vakarą atvyko daug krašto verslininkų, įmonių ir įstaigų vadovų. Tai graži proga, kai galėjome vieni kitiems padėkoti už bendradarbiavimą, kūrybiškumą, veržlumą, už idėjų gausą. Iš ryžto tas idėjas paversti realybe susikuria didelis gražus pasaulis. Prienų kraštas – svari to augančio potencialo dalis.

Filmuotoje medžiagoje – pastarųjų metų savivaldybėje įgyvendinti darbai ir projektai

Sveikindamas susirinkusiuosius meras visos savo komandos vardu padėkojo verslininkams už svarų indėlį į krašto ekonomiką, kuriamas darbo vietas, mokamus mokesčius. Už tai, kad ir su­si­dur­da­mi su iš­šū­kiais verslininkai geba vystyti, puoselėti savo verslą ir net jį išplėsti. Taip pat re­mia­ mo­kyk­las, dar­že­lius, spor­to, so­cia­li­nes ir kul­tū­ros įstai­gas, bend­ruo­me­nes. Verslininkams padėkota ir už įvairią pagalbą karo niokojamai Ukrainai.

Meras kvietė ir toliau sėkmingai vystyti verslą, kurti strategijas, kartu dirbti, kad Prienai klestėtų ir gražėtų. Visiems susirinkusiems į padėkos vakarą Savivaldybės vadovas palinkėjo jaukių, gražių artėjančių švenčių, sveikatos, asmeninės laimės, naujų idėjų ir sumanymų.

Susirinkusiesiems buvo pristatytas filmas apie pastaraisiais metais Prienų rajono savivaldybėje nuveiktus darbus ir svarbiausius įvykius.

Apdovanotas konkurso „Sukurta Prienų krašte“ nugalėtojas

Prienų rajono savivaldybė ir Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmai, siekdami skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose paslaugų kūrimą, produktų gamybą bei vartojimą ir verslo plėtrą Prienų rajone, jau trečią kartą paskelbė konkursą „Sukurta Prienų krašte“.

Šiais metais konkurso nugalėtoju tapo uždaroji akcinė bendrovė „Ekofrisa“ (vadovė Lina Dužinskienė) ir jų gaminys – užpilami milteliai iš grikių glotnučiui pagaminti. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Vydas Damalakas konkurso nugalėtojui įteikė Prienų krašto kalvio Martyno Breikšto pagamintą prizą „Aitvaras“ ir nugalėtojo sertifikatą.

UAB „Ekofrisa“ – viena iš pagrindinių kruopų gamintojų Baltijos šalyse, įsikūrusi Prienų rajone nuo 2003 m. Įmonė tiesiogiai superka grūdus iš Lietuvos ūkininkų ir perdirba į kruopas, dribsnius ir miltus. Įmonėje ypatingas dėmesys skiriamas prekių kokybei ir saugai, taip pat daug investuojama į žiedinės ekonomijos gamyboje įdiegimą. Nuo 2007 m. įmonei suteiktas VšĮ „Ekoagros“ sertifikatas. UAB „Ekofrisa“ didžiąją dalį produkcijos eksportuoja į daugelį pasaulio šalių, dalyvauja ES finansuojamuose projektuose, kurių lėšos leidžia gerinti įmonės gamybos bazę, dalyvauti tarptautinėse parodose ir verslo misijose. Įmonei labai svarbu gamybos proceso ekologiškumas. Konkursui pristatytas gaminys – greitai paruošiami vaisių ir uogų glotnučiai su ekologiškais lietuviškais grikiais.

Šventiniame vakare nestigo ir daugiau dovanų bei staigmenų

Vienas iš Savivaldybės darbo tikslų – kurti verslui patrauklią aplinką. Nes tik abipusis bendravimas ir bendradarbiavimas leis ir toliau vykdyti projektus, auginti krašto patrauklumą, gerinti ekonominį savivaldybės gyvenimą ir krašto įvaizdį. Smagu ir labai motyvuoja, kai iš vietos gyventojų sulaukiame palaikymo žodžių dėl darbų, kuriuos vykdome gerindami aplinką, plėsdami turizmo ir poilsio paslaugų sektorių, kad Prienų rajonas gautų oficialų kurortinės teritorijos statusą. Prie to daug prisideda verslininkai, iš kurių tarpo šiais metais išskirtos dvi įmonės.

Už drąsias verslo iniciatyvas apdovanojimas įteiktas uždarosios akcinės bendrovės „Windowsa“ vadovams Laurai ir Vytautui Mitkevičiams. Už bendradarbiavimą su Savivaldybe įgyvendinant Nemuno atgaivinimo ir pritaikymo turistinei laivybai idėją apdovanojimas įteiktas mažosios bendrijos „Nemuno turas“ vadovui Mindaugui Žiedeliui.

Jau daugiau kaip dvidešimt metų laikraščio „Gyvenimas“ redakcija metams baigiantis pakviečia prisiminti prasmingų darbų nuveikusius mūsų krašto žmones ir jų įgyvendintus projektus.

Tradiciniuose Prienų rajono savivaldybės 2021 Metų projekto rinkimuose „Gyvenimo“ laikraščio skaitytojai išskirtiniausiu ir aktualiausiu pripažino praėjusiais metais įrengtą ir spalio 1-ąją visuomenei pristatytą viešosios erdvės projektą – Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos kiemelį, kurio meniniai akcentai įprasmina kraštiečio, poeto Justino Marcinkevičiaus atminimą.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos direktorei Daivai Čepeliauskienei apdovanojimą įteikė laikraščio redaktorė Ramutė Šimukauskaitė ir redaktorės pavaduotoja Dalė Lazauskienė.

Šventinę padėkos vakaro nuotaiką kūrė grupė „Aquarium de Clara“ (dainininkė Clara Giambino, šokėjai Gaudrė Kazlauskaitė ir Gediminas Stukas). Ši grupė 2021m. dalyvavo didžiausiame ir populiariausiame televizijos muzikiniame projekte „X faktorius“ ir tapo finalininkais.

Šventinį vakarą vedė Artiomas Marchockis.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai