Mokytojo dienos regata Mero taurei laimėti 2021

0
645

Jau antri metai Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vykdomas projektas „Sportuokime su džiaugsmu – gyvenkime sveikai“, kurį bendrai finansuoja Sporto rėmimo fondas (SRFL Nr. SRF-FAV-2020-1-0184). Rugsėjo – spalio mėnesiais mokiniai, tėveliai, mokytojai ir Prienų bendruomenės nariai mokėsi irkluoti vikingų laivus, gerino savo sveikatą, buvo fiziškai aktyvūs.

Saulėtą, šiltą šeštadienį projekto veiklas vainikavo jau tradicine tapusi 14-oji „Mokytojo dienos Regata Mero taurei laimėti 2021“. Regatoje dalyvavo Prienų „Žiburio“ gimnazijos bendruomenė – mokiniai, tėvai, mokytojai, „Revuonos“, Išlaužo, Pakuonio pagrindinių mokyklų, Veiverių T. Žilinsko gimnazijos mokinių komandos.

Kaip ir kasmet, renginyje dalyvavo daug garbių svečių – Lietuvos Respublikos Seimo narys Andrius Palionis, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Lietuvos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas, olimpiečiai Saulius Ritter ir Milda Valčiukaitė.

Šiais metais dėl Mero taurės vikingų laivais varžėsi 13 komandų. Didžiąją taurę iškovojo „Žiburio“ gimnazijos III a ir d klasių jungtinė komanda, antrą vietą – „Žiburio“ IV c ir d, trečią – II a ir d klasių komandos. Šiemet Regatoje dalyvavo ne tik „Žiburio“ gimnazijos mokiniai, mokytojai, bet ir tėvai, kurie noriai treniravosi vakarais ir įrodė, kad amžius ne riba – irklavo ir šešiasdešimtmečiai, ir vienuolikmečiai.

Renginio dalyviai varžėsi irkluodami vikingų laivus, bandė jėgas žolės slidžių varžybose, kur geriausiai sekėsi Veiverių T. Žilinsko gimnazijos komandai, antrąją vietą iškovojo – Išlaužo pagrindinės mokyklos mokiniai, trečiąją – Prienų „Žiburio“ gimnazijos mišri IV c ir d komanda.

Virvės traukimo varžybose geriausiai sekėsi Prienų „Žiburio“ gimnazijos antrokų komandai, jie įveikė ketvirtokus. Komandos formavimo rungtyje geriausiai sekėsi III b klasės komandai.

Šauniai pasirodė Tėvų komanda, užėmusi antrąją vietą. Trečia – I c klasės komanda. Mini golfo varžybose nugalėjo Džiugas Žvirblys, antrą vietą užėmė Nojus Rucevičius, trečią – Emilis Vaitauskas. Regatos dalyviai išbandė jėgas irkluodami treniruokliais Concept 2.

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas įteikė Mero taurę nugalėtojų komandai. Visiems Regatos dalyviams įteikti padėkos raštai, atminimo medaliai, nugalėtojams – saldieji prizai. Apdovanojimus įteikė olimpiečiai Milda Valčiukaitė ir Saulius Ritter.

Renginio metu vyko ne tik varžybos, liaudies šokių mokė GMS narė Skaistė Radžiūnaitė, klausėmės Gabijos Andriulevičiūtės, Vytautės Radzevičiūtės atliekamų dainų.

Renginio dalyvius Seimo narys Andrius Palionis tradiciškai vaišino koše ir arbata. Tėvų Tarybos, kuriai vadovauja pirmininkas Rimtautas Kuzmickas, nariai išvirė fantastiškai skanią žuvienę, paruošė gardžių vaišių stalą. O Prienų rajono visuomenės sveikatos biuro palapinėje visi galėjo pasitikrinti savo žinias apie sveikatą ir laimėti prizų.

Norime padėkoti projekto partneriams – Prienų rajono savivaldybei, VŠĮ „Birštono Nemunas“, Prienų rajono savivaldybės Visuomenės Sveikatos biurui, VŠĮ „Krašto vitrina“, projekto rėmėjams: mūsų gimnazijos alumnams Nagliui Jaruševičiui, UAB „Rūdupis“, ir Raimondui Šlepečiui, Seimo nariui Andriui Palioniui. Ačiū tariame Prienų kultūros ir laisvalaikio centrui už renginio įgarsinimą, Prienų butų ūkiui – už aplinkos paruošimą, dėkojame mokytojams, ruošusiems komandas, organizavusiems netradicines rungtis, gimnazijos mokinių tėvams, savanoriams, gimnazijos Mokinių Seimui, gimnazijos administracijai ir pagalbiniam personalui. Ačiū visiems už dalyvavimą.

Fizinio ugdymo mokytoja Dalia Šklėriūtė
Prienų r. savivaldybės nuotraukos

Komentarai

komentarai