„Mažoj širdelėj – didelės idėjos“

0
176

Labai kviečiu visus norinčius ir galinčius prisidėti prie jau devintus metus maltiečių vykdomos vaikų paramos akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“, kurios tikslas – surinkti mokyklinių priemonių ir lėšų Prienų rajono vaikams iš socialines ar finansines problemas patiriančių šeimų.

Vaikams reikalingi sąsiuviniai, rašymo, ugdymo (flomasteriai, spalvoti pieštukai, guašas, akvarelė, teptukai, spalvotas popierius, žirklės, klijai, plastilinas ir kt.) priemonės, kuprinės, lauko ir stalo žaidimai, sportinis inventorius (kamuoliai, šokdynės, svarmenys, kilimėliai, kt.), knygos ir spalvinimo knygelės. Taip pat mokiniai prašo padovanoti sportinės aprangos ir avalynės.

Akcijoje galima dalyvauti įvairiais būdais: aukojamus daiktus atnešti ir įdėti į akcijos dėžę Savivaldybės administracijos Prienuose vestibiulyje, Balbieriškio, Išlaužo, Jiezno, Pakuonio, Stakliškių, Šilavoto seniūnijų pastatų vestibiuliuose, taip pat galima aukoti lėšų maltieciai.lt/aukok ar tiesiai į sąskaitą LT294010051003992200.

Raginu pakviesti savo šeimos narius, draugus ir pažįstamus atvykti su aukojamais daiktais ir kartu prisidėti prie gražios iniciatyvos.

Akcija tęsis iki rugsėjo mėnesio pabaigos.

Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas

Komentarai

komentarai