Savivaldybės vadovai dalyvavo Prienų rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime

0
282

Rugpjūčio 20 d. unikaliame gamtos kampelyje, Šilavoto davatkyne, įvyko Prienų rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Jame dalyvavo apie 100 gausios ir daugiau nei 30 metų gyvuojančios organizacijos narių bei svečių, tarp kurių buvo ir Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė.

Susirinkusieji išklausė ir pritarė Neįgaliųjų draugijos pirmininkės Irenos Valatkevičienės ataskaitai, o visų mylimą ir gerbiamą pirmininkę vienbalsiai išrinko vadovauti organizacijai dar vieną ketverių metų kadenciją.

Pirmininkė savo ataskaitoje trumpai pristatė per ataskaitinius metus vykusias veiklas ir projektus, padėjusius spręsti kasdienius neįgaliųjų rūpesčius, socialines problemas, gerinti socialinius įgūdžius, psichoemocinę būklę ir mažinti socialinę atskirtį. Atkreipusi dėmesį, kad Savivaldybė koordinuoja įvairių projektų finansavimą bei veiklos vykdymo kontrolę, I. Valatkevičienė pasidžiaugė sėkmingu bendradarbiavimu ir pagalba sprendžiant draugijai iškilusias problemas, taip pat padedant finansiškai išlaikyti pagal sutartį neįgaliesiems skirtą automobilį, gerų žodžių negailėjo ir Neįgaliųjų draugijos skyrių pirmininkams bei didžiausiems pagalbininkams.

Sveikinimo žodį tardamas Savivaldybės meras A. Vaicekauskas palinkėjo pirmininkei ir jos vadovaujamai bendruomenei sėkmės, aktyvumo ir prasmingų darbų. Anot mero, savivaldybė savo ruožtu stengiasi, kad kuo daugiau pastatų ir erdvių būtų pritaikoma neįgaliųjų veiklai. Jis vylėsi, jog po keleto metų nebus pastato bei takelio, kur negalėtų pakliūti neįgalieji, padaugės paslaugų.

Mero pavaduotoja L. Jakinevičienė padėkojo pirmininkei ir draugijos nariams už nuveiktus darbus, įgyvendintus projektus, palinkėjo sėkmės ir bendrystės, kuri, anot vicemerės, yra varomoji jėga, skatinanti gyventi, veikti ir džiaugtis gyvenimu.

Administracijos direktorė J. Zailskienė, pasidžiaugusi galimybe kasmet dalyvauti neįgaliųjų susirinkimuose, pabūti kartu ir pabendrauti, linkėjo puoselėti bendruomeniškumą, įgyvendinti naujus sumanymus ir toliau bendradarbiauti bei kartu spręsti aktualius klausimus.
Naujai vadovavimo kadencijai išrinktą pirmininkę I. Valatkevičienę sveikino ir seniūnijų seniūnai, draugijos nariai.

Susirinkimo dalyvius dainomis ir muzika džiugino Prienų neįgaliųjų draugijos ansamblis „Nemunaičiai“.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai