Livija Sakevičiūtė – FIBA 3×3 U23 Tautų lygos čempionė

0
412

Jau penktajame FIBA 3×3 U23 Tautų lygos čempionų titulus užsitikrinusios Lietuvos 3×3 U23 vaikinų ir merginų rinktinės apsukų nemažino ir šeštajame etape – vaikinai finale įveikė Ukrainą, o merginos tik po atkaklios kovos finale pripažino ukrainiečių pranašumą.

Lietuvių rinktinės tapo „Europos-2“ konferencijos čempionėmis. Geriausios rinktinės iš skirtingų konferencijų („Afrikos-Azijos“, „Europos-Amerikos“, „Europos-1“, „U21“) rinksis į bendrą finalą rugsėjo 18-19 dienomis.

Eglės Zabotkaitės, Justinos Miknaitės, Livijos Sakevičiūtės ir Martynos Petrenaitės atstovaujama merginų rinktinė 21:10 patiesė Graikiją, 17:10 nugalėjo Rumuniją, tačiau finale 15:19 nusileido ukrainietėms.

Per 6 turus lietuvės iškovojo 5 pergales ir tik vieną kartą užėmė antrąją vietą. Lietuvos U23 3×3 merginų rinktinė surinko 580 įskaitinių taškų, laimėdamos finalines rungtynes ukrainietės su 440 įskaitinių taškų pakilo į antrąją vietą, aplenkdamos latves su 430 įskaitinių taškų.

Jau rugpjūčio 23 dieną kovas FIBA 3×3 U21 Tautų lygos turnyre pratęs Lietuvos 3×3 U21 merginų ir vaikinų rinktinės, o rugpjūčio 24 dieną kovą dėl pasaulio čempionų titulo pradės Lietuvos 3×3 U18 vaikinų rinktinė.