Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ atnaujintų grupių atidarymo šventė

0
448

Spalio 21-osios rytą Prienų lopšelis-darželis pasitiko vaikučius, jų tėvelius ir svečius ne tik rudeniškai pasipuošęs, bet ir šventiškai pasiruošęs dviejų atnaujintų, šiuolaikiškais baldais ir ugdymo priemonėmis užpildytų grupių atidarymui.

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas ir įstaigos direktorė Jūratė Liutkuvienė.

„Visi turi lūkestį gyventi gražioje, jaukioje aplinkoje, turėti tinkamas ugdymo ir ugdymosi sąlygas. Turime viso lopšelio-darželio atnaujinimo viziją bei investicinį projektą, o šiandien žengtas tik pirmasis žingsnis“, – vildamasis, jog kitais metais pavyks gauti finansavimą įstaigos išorės darbams, vėliau – tolimesniam vidaus patalpų remontui, su nauja pradžia visus sveikino Savivaldybės meras. Jis palinkėjo darbščiam kolektyvui toliau sėkmingai darbuotis, o mažiesiems ugdytis, kurti jaukioje, patrauklioje aplinkoje.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas R. Zailskas, gėrėdamasis pokyčiais, vylėsi, jog netolimoje ateityje taip atrodys visas lopšelis-darželis ir vaikai augs bei ugdysis, turėdami šiuolaikiškas sąlygas.

Šventės proga vadovai įteikė simbolinių lauktuvių visiems „gintarėliams“.

Atnaujintų grupių atidarymo proga kolektyvą pasveikino ir kolegos iš kitų ugdymo įstaigų, linkėdami to paties, kaip ir visi kalbėjusieji – ir toliau keistis ir gražėti.

Lopšelio-darželio direktorė J. Liutkuvienė džiaugėsi, kad, padedant rajono savivaldybei, jų ugdymo(si) aplinka tampa jauki ir šiuolaikiška, taip pat padėkojo savo kolektyvui už bendrą darbą, pagalbą ir palinkėjo kartu toliau augti bei tobulėti.

Darželinukai svečiams dovanojo nuotaikingą koncertą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai