Prienai toliau lieka be pergalių

0
232

Sekmadienio vakarą LKL čempionate trečią sezono pergalę per šešerias rungtynes iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/3) komanda.

Pasvaliečiai namuose per dviejų pratęsimų pareikalavusią dramą 115:110 (27:23, 24:21, 17:26, 22:20, 14:14, 11:6) nugalėjo Prienų „Labas GAS“ (0/6) klubą.

Tai pačios rezultatyviausios ir ilgiausiai trukusios šio sezono rungtynės.

Per 40 prabėgusių minučių komandos nugalėtojo taip ir neišsiaiškino. Likus 50 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Ignas Vaitkus dvitaškiu išlygino rezultatą (90:90) ir išplėšė pirmąjį pratęsimą.

Tiesa, net ir papildomų 5 minučių ekipoms buvo negana.

Pasvalio komanda pirmajame pratęsime sugebėjo fantastiškai išsigelbėti, kai likus 54 sekundėms dar pralaiminėjo 98:102, tačiau išplėšė dar papildomas penkias minutes. Nesustabdomai lemiamas pirmojo pratęsimo akimirkas žaidė Evaldas Šaulys. Gynėjas smeigė itin svarbų tritaškį, Prienų ekipa atsakė dvitaškiu, o likus vos 4 sekundėms E. Šaulys išprovakavo pražangą mesdamas tritaškį ir realizavo visus tris baudų metimus bei taip išplėšė antrą pratęsimą.

Šeimininkai lemiamas 5 minutes žaidė kur kas tvirčiau, Prienų ekipos jaunimas akivaizdžiai stigo jėgų ir per antrą pratęsimą pelnė vos 6 taškus, kai tuo metu Pasvalio klubas spėjo pelnyti 11.

„Labas GAS“ ekipa, nors ir laikė pergalę savo rankose, tačiau šiame sezone vis dar lieka nelaimėjusi nė karto. Sąskaitoje jau šeši pralaimėjimai iš eilės.

Lemiamu metu prabilęs E. Šaulys su 12 pelnytų taškų toli gražu nebuvo rezultatyviausias Pasvalio komandoje. Martynas Pacevičius pelnė 20, Ignas Vaitkus pridėjo 18, Corey Allen-Williamsas 15 taškų. Būtent šis legionierius su 7 rezultatyviais perdavimais buvo pats naudingiausias nugalėtojų komandoje.

Itin geras rungtynes sužaidė Prienų ekipos naujokas Karolis Giedraitis. Gynėjas ėmėsi iniciatyvos svarbiausiais momentais rungtynių pabaigoje, didžioji dauguma komandos atakų nuo pat ketvirto kėlinio pabaigos baigdavosi būtent K. Giedraičio metimais, o pats žaidėjas surengė itin rezultatyvų pasirodymą – 22 taškai. Už K. Giedraitį rezultatyviau Prienų ekipoje žaidė tik Brandonas Brownas, pelnęs 25 taškus.

„Labas GAS“: Brandonas Brownas 25 (3/9 trit., 6 rez. perd.), Karolis Giedraitis 22 (5 rez. perd.), Doko Šaličius 19, Isiah Osborne’as 12, Klaidas Metrikis 11.

„Pieno žvaigždės“: Martynas Pacevičius 20 (8/10 dvit.), Ignas Vaitkus 18, Justas Furmanavičius 16, Corey Allen-Williamsas 15 (7 rez. perd.), Evaldas Šaulys ir Dustinas Ware‘as po 12.

Prienų klubas artimiausią dvikovą žais spalio 30 dieną. Namuose „Labas GAS“ klubas priims Panevėžio „7bet-Lietkabelį“.