„CBet“ išsivežė pergalę iš Utenos nepaisant rekordinio klaidų skaičiaus

0
1729

Prienų „CBet“ (3/2) komanda pasiekė šio sezono LKL klaidų rekordą, tačiau tai nesutrukdė iškovoti trečią pergalę iš eilės.

Manto Šerniaus auklėtiniai svečiuose 76:65 (18:16, 19:15, 23:16, 16:18) nugalėjo Utenos „Juventus“ (1/4) ekipą.

Iki šiol šiame LKL sezone daugiausiai suklydusi buvo „Šiaulių“ komanda, kuri mače su ta pačia „Juventus“ prarado kamuolį 23 sykius. „CBet“ Utenoje klydo 28 kartus.

Darius Tarvydas į LKL grįžo po nemažos pertraukos – pastarąjį kartą lygoje žaidė 2014–2015 m. sezone, kuomet atstovavo „Mažeikiams“. Debiutiniame savo mače „Juventus“ klubo naujokas per 27 minutes pelnė 11 taškų (4/9 dvit., 1/5 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po sykį kamuolį perėmė bei prarado, blokavo metimą, išprovokavo pražangą bei surinko 6 naudingumo balus.

Nepaisant spragų žaidimo organizavime, Prienų komanda nuo antrojo kėlinio ėmė veržtis į priekį ir trečiajame ketvirtyje turėjo solidų pranašumą – 60:44. Tiesa, jį Utenos komanda ėmė mažinti: Arnas Beručka trečią kėlinį baigė tolimu metimu, o ketvirtąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo pelnydami 6 taškus be atsako – 53:60.

Po pusketvirtos minutės trukusio taškų bado „CBet“ jį nutraukė: Vaidas Čepukaitis ir Karolis Guščikas pridėjo 3 baudos metimus, o Mindaugas Lukauskis tritaškiu grąžino komandai dviženklę persvarą – 66:55.

Šis pranašumas tapo lemtingu ir sunkiai panaikinamu „Juventus“ ekipai, kuriai sušvelninti rezultatą pavyko (61:70), bet dėl pergalės kovoti šansų nebebuvo.

„Juventus“ ekipa strigo su tolimais metimais, kurių pataikė 3 iš 23 (13 proc.). Smarkiai buvo pralaimėta ir kova po krepšiu: uteniškiai atkovojo 24 kamuolius, o prieniškiai – 44.

Į Uteną, kur žaidė praėjusį sezoną, grįžę K. Guščikas ir V. Čepukaitis (8 atk. kam.) pelnė po 12 taškų. Tiek pat pridėjo ir Skylaras Spenceris, o Arnas Velička su 14 taškų buvo rezultatyviausias „CBet“ gretose.

„Juventus“ komandai Shannonas Scottas surinko 13 taškų, 9 pridėjo Julius Jucikas, 8 – Bryantas Crawfordas (6 rez. perd.).

Ž. Urbonas po susitikimo labiausiai apgailestavo dėl strigusio „Juventus“ komandos puolimo.

„Pirmąkart susiduriu su situacija, kai komanda gerai darbuojasi gynyboje, bet puolime negali padaryti nieko. Metame 65 taškus jau kelintose rungtynėse – čia problema. Nenoriu iškart sakyti, kad čia talento ar žaidėjų stoka, nes laisvas turi pataikyti, baudas – taip pat. Su trimis tritaškiais laimėti… Gaila truputį.

Triskart metėme iš po krepšio ir prametėme, tai nežinau… Reikia darbuotis puolime. Na ką, mesime, daug mesime, daug dirbsime su pasipriešinimais. Neįtikėtina, atrodo neturėjome tų problemų. Aišku, gal truputį mus išmuša ritmo stoka. Marius ir Darius atkeliavo tiesiai į rungtynes – nėra taip paprasta“, – kalbėjo Ž. Urbonas.

M. Šernius po mačo taip pat neliko patenkintas savo komandos žaidimu.

„Manau, kad abi komandos nežaidė gerai, krepšinis buvo pakankamai klampus. Gal mes kiek daugiau norėjome. Kad ir klydome, bet noras žaisti kartu šiandien padėjo. Vis dar lipdomės, bandome vienas kitą suprasti tiek gynyboje, tiek puolime, bet jau norisi kokybės kiekvienose rungtynėse ir kuo mažiau klaidų – tiek statistinių, tiek tų, kurios nesimato“, – šnekėjo „CBet“ strategas.