Vietos savivaldos dieną – išvyka į Varėnos rajono savivaldybę

0
2140

Susitikimai su kitų savivaldybių darbuotojais, politikais tapo gražia tradicija minint Vietos savivaldos dieną. Šiemet Prienų rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama mero Alvydo Vaicekausko, lankėsi Varėnos rajono savivaldybėje. Šio vizito tikslas – pasidalinti darbo patirtimi, idėjomis ir lūkesčiais, aptarti abiejų savivaldybių įgyvendinamus projektus, iššūkius.

Prienų rajono savivaldybės atstovus Varėnos rajono savivaldybėje pasitiko savivaldybės meras Algis Kašėta su komanda. Šventiniame susitikime Tarybos posėdžių salėje dalyvavo gausus Varėnos rajono savivaldybės administracijos kolektyvas – skyrių vadovai ir specialistai.

Vietos savivaldos dienos proga savivaldybių vadovai apsikeitė sveikinimais, susirinkusiems palinkėjo kantrybės, susitelkimo, profesinio ir asmeninio tobulėjimo. Susitikimo metu Prienų savivaldybės atstovai buvo supažindinti su Varėnos rajono savivaldybės veikla, valdymo struktūra, Tarybos ir administracijos darbu, įgyvendintais ir įgyvendinamais projektais. Vėliau savivaldybių specialistai bendravo skyriuose, dalijosi patirtimi.

Varėnos rajono savivaldybės vadovai ne tik papasakojo apie gražų, miškingą savo kraštą, bet ir parodė išskirtinius traukos objektus ir erdves – atnaujintą pagrindinę miesto aikštę, kurią ypač puošia gausūs ir kruopščiai prižiūrimi želdynai, išskirtiniai mažosios architektūros objektai, fontanas su šaltinėliu, kultūros centrą su kino, teatro ir parodų salėmis, sporto bazę su baseinu, sporto aikštynais.

Svetingi šeimininkai apgailestavo negalintys visko per vieną dieną parodyti ir kvietė aplankyti Varėnos kraštą su šeimomis bei draugais, kitais metais atvykti į garsiąją Grybų šventę, o dar šiemet – į visą spalio mėnesį vykstantį teatrų festivalį.

Prienų rajono savivaldybės meras A. Vaicekauskas pakvietė varėniškius taip pat apsilankyti Prienų krašte, nes ir prieniečiai turi kuo pasididžiuoti. Varėnos rajono savivaldybės meras A. Kašėta mielai priėmė kvietimą ir pažadėjo kitais metais Savivaldos dienos proga su savo darbuotojais atvykti į mūsų savivaldybę.

Pakeliui į namus buvo aplankytas Merkinės apžvalgos bokštas ir piliakalnis.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai