Badmintonas Prienuose

0
3012

2Badmintonas dažnam iš mūsų asocijuojasi su žaidimu lauke, kai kartu su draugais, laikydami rankose raketes mušinėjame plunksninuką per tinklą, tokia yra pirma asociacija išgirdus žodį badmintonas, manau kad daugelis iš mūsų taip ir galvoja. Tačiau žaidžiant salėje, su specialiomis badmintono raketėmis ir paruoštomis aikštelėmis, tai tampa labai azartišku ir dinamišku sportu. Badmintonas yra olimpinė sporto šaka. Tačiau badmintonas yra labai universali fizinė veikla, kuria gali užsiminėti įvairaus amžiaus ir kūno konstitucijos žaidėjai, kiekvienas individualiai gali panaudoti savo turimas savybes rezultatui pasiekti. Galima žaisti vienas prieš vieną arba du prieš du. Tai žaidimas kuris tinka tiek vaikams tiek ir suaugusiems, nes yra ugdomos įvairios fizinės ir psichologinės savybės, tokios kaip greitumas vikrumas, lankstumas, ištvermė, pasitikėjimas savimi, motyvacija, vaizdinių kūrimas, atsakingumas.

Esu Dalius Juodsnukis, Lietuvos badmintono federacijos žaidėjas ir treneris, ilgą laiką dalyvauju įvairiuose Lietuvos badmintono federacijos organizuojamuose ir tarptautiniuose turnyruose, ne kartą tapęs įvairių turnyrų nugalėtoju ar prizininku, Lietuvoje ir užsienyje teisėjavau pasaulio reitingo turnyruose. Turiu sukaupęs patirties dirbdamas su įvairaus lygio badmintono treneriais ir žaidėjais.

Manau, kad apdovanojimai, rekordai, medaliai, ištikrųjų tai nieko nereiškia, visi rekordai anksčiau ar vėliau bus pagerinti, titulai praras reikšmę nes juos iškovos kiti žmonės. Daug svarbiau, kaip ši patirtis įtakos žmogaus vystymąsi, kokiu žmogumi jis taps. Jaunas žmogus dažniausiai mokosi iš savo aplinkos, sportininkas iš kitų sportininkų ir trenerio. Manau, kad tinkamiausi pavyzdžiai jauniems žmonėms yra aukštos erudicijos ir kultūros žmonės. Noriu tokiu būti, todėl esu Lietuvos sporto universiteto doktorantas, treniruoju įvairaus amžiaus badmintono žaidėjus Prienuose, Birštone ir Alytuje.

3Pradėjau treniruoti įvairaus amžiaus vaikus ir suaugusiuosius. Kviečiu išbandyti šią azartišką sporto šaką ir smagiai bei įdomiai praleisti laiką.

Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje treniruotės vaikams vyksta, pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 14:45 iki 16:00 sporto salėje. Suaugusiuosius planuojame priimti pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 16:00 iki 17:00. Daugiau informacijos tel. 868639099.

Dalius Juodsnukis

Komentarai

komentarai