Prienų bibliotekininkai dalyvavo Vilniaus knygų mugėje

0
3240

6Vasario 19 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 16-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė. Šių metų mugės tema – detektyvas.

Vilniaus knygų mugė – pagrindinė leidėjų, autorių ir skaitytojų susitikimų ir bendravimo vieta, reikšmingas kultūros renginys Lietuvoje, didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse. Mugės dalyviai – leidyklos, knygų prekybininkai, užsienio šalių kolektyviniai stendai, mokslo institutai, aukštųjų mokyklų leidybos centrai, visuomeninės organizacijos, kultūros centrai, žiniasklaidos priemonės, muziejai ir galerijos, kt. Pirmoji mugės diena – knygos draugų diena.

Tądien į knygų mugę vyksta bibliotekininkai iš daugelio Lietuvos miestų ir miestelių. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos ir jos padalinių darbuotojai taip pat tradiciškai dalyvavo šiame renginyje. Tai buvo puiki proga dar kartą dalyvauti kraštiečio, žurnalisto Česlovo Iškausko III knygos „Paaukota Lietuva” pristatyme, kuriame dalyvavo ir balbieriškietis istorikas Rymantas Sidaravičius, politologas Lauras Bielinis.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka

Komentarai

komentarai