Ataskaitiniai susirinkimai Išlaužo, Naujosios Ūtos ir Prienų seniūnijose

0
2750

Kovo 6, 7 ir 9 dienomis Prienų r. savivaldybės vadovai dalyvavo ataskaitiniuose susirinkimuose Išlaužo, Naujosios Ūtos ir Prienų seniūnijose.

Susitikime su Išlaužo seniūnijos seniūnaičiais buvo aptarti tęstiniai Liepų gatvės, Šiauliškių kelio remonto darbai, socialinės problemos ir jų sprendimo galimybės. Viena iš seniūnaičių iniciatyvų – socialinė pagalba šeimoms, reiklumas piktnaudžiaujantiems socialinėmis pašalpomis. Savivaldybės meras, kaip ir seniūnas T. Skrupskas, pasidžiaugė, kad seniūnija turi labai atsakingų ūkininkų, verslininkų, kurie prisideda prižiūrint kelius, remia šventes, padeda jas organizuoti.

Susirinkimo metu aptarti konteinerių prie kapinių priežiūros ir atliekų išvežimo klausimai, kelio Kaunas-Prienai saugumas, remonto perspektyvos. Kol iš Kelių direkcijos nesigirdi teigiamų sprendimų dėl kelio remonto, meras pažadėjo inicijuoti saugumo priemonių sustiprinimą šiame kelyje.

Su Naujosios Ūtos bendruomene aptartos centralizuotų nuotekų tinklų, kelių, pakelių, atliekų tvarkymo problemos. Išklausius seniūno A. Aliukevičiaus ataskaitą, su gyventojais diskutuota kelių tvarkymo klausimais: apsvarstyta galimybė glaudžiau bendradarbiauti su ūkininkais, pasidžiaugta pagaliau sutvarkytu kelio ruožu į Tartupio-Mačiuliškio kaimą.

Į Prienų seniūnijos ataskaitinį susirinkimą gausiai susirinkę seniūnaičiai ir bendruomenių pirmininkai akcentavo pagrindines miesto ir sodų bendrijų problemas bei išsakė seniūnaitijų gyventojų prašymus: modernizuoti Kauno g. apšvietimo sistemą, tvarkyti Revuonos parko takelius, laiptus į Kalniečių sodų bendriją ir sodų bendrijų kelius, įrengti šaligatvius, imtis griežtesnių priemonių dėl apleistų bešeimininkių pastatų ir kt. Sutarta kai kuriuos darbus, kurie nereikalauja didelių finansinių investicijų, atlikti šiais metais, kitus įtraukti į darbų eilę kitiems metams.

Aptarta ir įsisenėjusi sodų bendrijų kelių priežiūros problema, kurią, ir mero, ir miesto seniūno A. Matulevičiaus nuomone, galima būtų pradėti spręsti prijungus sodų bendrijas prie miesto teritorijos. Buvo nutarta pirmiausia surengti sodų bendrijų gyventojų apklausą.

Po seniūno ataskaitos meras A. Vaicekauskas susirinkusiuosius supažindino su artimiausiais darbais, planuojamais įgyvendinti investiciniais projektais rajone, informavo, kad bus griežtinama apleistų pastatų priežiūros kontrolė, kad vyksta diskusijos dėl galimybės šiais metais kapinėse įvesti centralizuotą vandentiekį. Aptarti ir kiti miesto infrastruktūros gerinimo darbai.

Seniūnijų ataskaitiniuose susirinkimuose koncertavo vietos kultūros saviveiklininkai, įstaigų veiklos rezultatus pristatė policijos, švietimo įstaigų atstovai, nepamiršta padėkoti aktyviausiems bendruomenių nariams, socialiniams partneriams.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai