„Vytautas“ namuose pelnė labai svarbų tašką – nugalėta „Juventus“

0
1317

11LKL čempionate pergalę po atkaklios kovos iškovojo „Vytauto“ ekipa. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 96:90 (20:26, 22:25, 22:13, 32:26) palaužė „Juventus“ komandą.

Arši kova. Nuo pat rungtynių pradžios nei vienai ekipai nepavyko įgyti solidžios ir pastovios persvaros. Didžiausia persvara džiaugėsi „Juventus“, kuri pasibaigus pirmam kėliniui turėjo 6 taškų pranašumą (20:26).

Spurtas. Antrojo ketvirčio pabaigoje „Juventus“ pradėjo spurtuoti. Per paskutines dvi pirmosios rungtynių dalies minutes uteniškiai surengė rezultatyvią atkarpą 16:3 ir privertė „Vytautą“ ilgąją pertrauką pasitikti su 9 taškų deficitu (42:51).

Sugrįžimas. Ilgosios pertraukos metu „Vytauto“ krepšininkai susikaupė ir trečiojo kėlinio metu sugebėjo visiškai panaikinti „Juventus“ atotrūkį (64:64), o ketvirtajame ir persverti rezultatą (66:64).

Atomazga. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei „Vytautas“ turėjo 6 taškų pranašumą (91:85), tačiau 5 taškais iš eilės „Juventus“ tarp komandų paliko minimalų skirtumą (91:90). Paskutinių atakų metu „Juventus“ metimai skriejo pro šalį, o baudų metimus taikliai metęs „Vytautas“ laimėjo (96:90).

„Vytautas“: Vytautas Šulskis 28 tšk. (8 atk. kam.), Laimonas Kisielius 25 tšk., Paulius Ivanauskas 14 tšk., Vaidas Čepukaitis 8 tšk., Dainius Šalenga 8 tšk.

„Juventus“: Spenceris Butterfieldas 21 tšk. (7 atk. kam.), Egidijus Dimša 20 tšk., Rolandas Alijevas 12 tšk., Chavaughnas Lewisas 10 tšk., Edgaras Želionis 9 tšk., Arminas Urbutis 8 tšk.