Stakliškių „Guosta“ iškovojo trečią pergalę iš eilės

0
1434

1Stakliškių „Guosta“ ir toliau gerina savo pozicijas RKL„B“ lygoje – iškovota trečia pergalė iš eilės. Vakar stakliškiečiai svečiuose iškovojo pergalę prieš vieną iš grupės lyderių – Ukmergės „Olimpo“ krepšininkus, rezultatu 86:79 (31:17; 15:25; 22:13; 18:24).

Jau nuo pirmojo kėlinio Prienų krašto atstovai demonstravo solidų žaidimą, o kėlinį laimėjo net 14 taškų skirtumu. Kiti kėliniai buvo permainingi, tačiau sukaupta persvara padėjo iškovoti svarbią pergalę.

Kuomet prie „Guostos“ vairo stojo naujas treneris Karolis Abramavičius, šios komandos žaidimas pasikeitė iš esmės – atsirado komandinis žaidimas, matosi ir didesnė žaidėjų motyvacija siekti pergalės, racionaliau paskirstomas žaidėjų laikas aikštelėje.

„Guosta“: Renaldas Simanavičius – 21 taškas, Robertas Ruzgaitis – 20 taškų, Tadas Padegimas – 16 taškų (14 atkovotų kamuolių), Vytautas Vaikšnis – 15 taškų.

„Olimpas“: Paulius Bružauskas – 20 taškų, Ridas Pulkauninkas ir Modestas Gilys po 16 taškų.