Aukšto lygio teniso mėgėjų turnyre Prieniečio sėkmė

0
2088

3Sekmadienį baigėsi dvi dienas Druskininkuose vykęs, vienas prestižiškiausių teniso mėgėjų turnyras „Grand SPA Lietuva taurė 2015“. Jubiliejinį, dešimtąjį kartą vykusias varžybas laimėjo Audrius Šeškus (Prienai) ir Augustinas Karkauskas (Kaunas).

Antrąją vietą iškovojo teniso mėgėjų iš Druskininkų pora – Gintaras Bitinas ir Gediminas Valiukėnas. Jiems poziciją turnyro lentelėje užleido kauniečiai – Vidas Paliūnas ir Mindaugas Gedminas.

„Turnyrą laimėjo jo favoritai. To ir tikėtasi. Tik buvo ir staigmenų – tarp prizininkų nepateko lyderiaujančiais laikyti Vilniaus teniso mėgėjai, bet laurus iškovojo kauniečiai“, – sakė Druskininkų teniso klubo, kuris rengia šį turnyrą, prezidentas Virgilijus Dirma.2

Tarp pajėgiausių turnyro dalyvių buvo įvardinami praėjusių metų „Grand SPA Lietuva taurė“ laimėtojai Darius Mockus ir Artūras Listavičius. Tačiau jie liko ne prizinėje turnyrinės lentelės vietoje. Specialų viešbučio „Grand SPA Lituva“ prizą gavo vyriausia varžybų pora – Zigmantas Povilas Balčytis ir Emilijus Subata. Iš viso trijuose kortuose tarpusavyje grumėsi šešiolika vyrų dvejetų.

Kitas prienietis Elvinas Bernatavičius žaidė poroje su  Viliumi Holmu, tačiau jiems prizinės vietos užimti nepavyko.

 Gera

 

 

 

Komentarai

komentarai