Virginijus Šeškus priėmė sprendimą dėl ateities

0
2563

„Vienais pirmųjų darbo LKL metų manęs žurnalistai paklausė, ar po gero sezono turiu daug klubų pasiūlymų. Tada, kaip ir visi, sakiau – jo, pora yra. Bet iš tikrųjų, nei buvo tų pasiūlymų, nei ką“, – juokdamasis karjeros pradžią prisiminė Virginijus Šeškus.

Dabar Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipą treniruojantis 50-metis specialistas iš tiesų gali pasigirti turintis pasiūlymų, tačiau pats neabejoja – Prienų kol kas nepaliks. Nors praėjusią savaitę vykusiame klubo vadovybės susitikime turėjo būti formaliai aptartas sutarties su V. Šeškumi pratęsimas, tačiau šis klausimas tarsi pasimiršo. Gal ir nieko keisto – trenerio pasilikimas ekipoje daugumai atrodo savaime aiškus.

„Kai buvo tas posėdis, tai kažkaip kitus dalykus kalbėjomės ir toks vaizdas, jog manęs niekas apie tai ir neklausė, liksiu ar neliksiu“, – nusijuokė V.Šeškus. „Bet čia yra likę visokių skolų, reikia atsiskaityti, padėti vadovams, tai man net nėra per kur išvažiuoti. Manau, kad esu kaip įkaitas (juokiasi). Tačiau aš nieko prieš, nes tai yra mano komanda ir aš visada buvau pasiruošęs čia dirbti“, – pridūrė specialistas.

Šį sezoną V.Šeškaus vadovaujamas „Vytautas“ LKL reguliariame sezone užėmė šeštąją vietą, o ketvirtfinalyje nusileido „Lietkabeliui“. Žymiai sėkmingiau baigėsi pasirodymas Baltijos lygos pirmenybėse, kuriose klubas pirmą kartą istorijoje tapo čempionais. „Niekur nesidėsiu – reikia likti Prienuose ir bandyti viską iš naujo daryti. Bandysime tvarkyti žaidėjų atlyginimus ir kitus reikalus. Klubų savininkai yra sakę, kad man net nesiūlo persikelti į kitas Lietuvos komandas, nes žino, jog iš Prienų neišeisiu“, – kalbėjo treneris, Prienuose su nedidelėmis pertraukomis dirbantis visą savo karjerą.

Visgi šią vasarą V. Šeškus buvo sulaukęs dėmesio iš Lenkijos klubo, tačiau, kaip pats patikino, jokių realesnių planų su užsieniu jis nesiejo. „Kartais būna visokių pagalvojimų, kaip ir dėl Lenkijos. Buvo pamąstymų, kad gal reikėtų pasibandyti ar anglų kalbą patobulinti, tačiau tie pasiūlymai nebuvo tiek rimti. Prienuose nėra blogai, čia gali viską daryti ir spręsti pats. Be to, Lietuvos treneriams gana sunku gauti gerą darbą užsienyje“, – įsitikinęs V. Šeškus.

Nors dabar specialistui oficialiai yra atostogų metas, tačiau, V. Šeškus juokavo, kad laiko šašlykų kepimui lieka nedaug – „Vytautas“ jau kelis metus turi problemų su mokėjimų vėlavimu bei biudžeto rinkimu. „Darbų yra nemažai – juk reikia bendromis jėgomis rinkti pinigus, mokėti žaidėjams skolas. Nėra taip lengva. Po sezono norėtųsi bent mėnesį pailsėti, bet, kaip visada, neišeina. Kai visą vasarą taip praleidi, sezono metu nuovargis jaučiasi ir maždaug per naujus metus baterijos nusėda“, – atsiduso „Vytauto“ strategas.

lrytas.lt informacija

Komentarai

komentarai