Viešnagė globos namuose „Smiltelė“

0
1951

Pavasario saulė ir šiluma ragina ne tik nusimesti žiemos apdarus, bet ir pasidžiaugti taip ilgai lauktais saulutės spinduliais.

Pavasarį, kai bunda žemė, švenčiama Motinos diena. Tai šventė, kai visi sveikiname savo mamas. Nėra pasaulyje didesnės meilės, kaip motinos meilė savo vaikeliui. Balbieriškio pagrindinės mokyklos šokių kolektyvas „Ringutis“ su mokytoja Ramute Švediene, Balbieriškio bibliotekininkėmis Edita Marcinkevičiene ir Angele Kazlauskiene lankėsi „Smiltelės“ senelių globos namuose, kur pasveikino senjorus su pavasariu, artėjančiomis Motinos ir Tėvo dienos šventėmis. Ketvirtos klasės mokiniai pagamino atvirukus, kuriuose įrašė žodžius, skirtus šventėms, ir įteikė senjorams.

Bibliotekininkės skaitantiems senjorams atvežė naujų knygų, o vaikų šokių kolektyvas „Ringutis“ padovanojo keturis šokius. Tikriausiai, sunku atsispirti meiliai, jausmingai ir nuoširdžiai vaikiškai šypsenai, nes didžiuliu džiaugsmu spindėjo senjorų veidai, stebint šokius, kuriems negailėjo gausių aplodismentų. „Smiltelės“ darbuotojų kolektyvas visus pavaišino saldainiais ir sausainiais. Šių globos namų gyventojų senatvė apgaubta įstaigos darbuotojų rūpesčiu, kuri sušildo kiekvieną sužvarbusią ir vienišą senjoro širdį. Žilagalviams čia netrūksta veiklos ir dėmesio, džiugu, kad esame čia visada laukiami.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Komentarai

komentarai