Veiverių Šaulių namuose vyko susitikimas dėl „Rail Baltica“ projekto

0
403

„Vakar teko dalyvauti Veiverių Šaulių namuose vykusiame Mauručių kaimo gyventojų susitikime-diskusijoje su Seimo nariais ir Susisiekimo ministerijos atstovais dėl Rail Baltica projekto galimų alternatyvų 3A ir 6A.

Šiame susitikime dalyvavo susisiekimo viceministrė Loreta Maskaliovienė. Ačiū Seimo nariui Andriui Palioniui, kuriam pavyko prisikviesti ministerijos atstovus.

Manau, kad kuo daugiau diskusijų, tuo daugiau aiškumo, kurio reikia vietiniams gyventojams. Nors galutinį atsakymą, kokia vėžės alternatyva bus pasirinkta, ministerija žadėjo paskelbti balandžio 26 dieną, bet susitikime jos atstovai tiesiogiai išgirdo gyventojų ir savivaldos nuomonę, atsakė į kai kuriuos klausimus.

Išgirdome, kad planuojama gyventojų turto praradimus kompensuoti ne rinkos verte, kuri kaime yra visai nepalanki, o atstatomąja verte – tiek, kiek kainuotų prarasto turto atstatymas.

Taip pat ministerija pažadėjo raštu atsakyti visiems, kurie anksčiau kreipėsi su pasiūlymais ir pastabomis. Laukiame palankiausio sprendimo. Norėtųsi, kad būtų parinktas tas variantas, kuris mažiausiai skausmingas žmonėms“.

Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas

Komentarai

komentarai