Jaunimo reikalų taryboje aptarti Europos jaunimo metų renginiai

0
472

Balandžio 29 d. vyko Prienų jaunimo reikalų tarybos (toliau – JRT) posėdis.

Jaunimo reikalų departamento atstovė Monika Simaškaitė pristatė 2021 m. gruodžio 2 d. susitikimo rekomendacijas. Trumpai buvo pristatyta JRT tikslai, siekiai, iššūkiai. Buvo pasiūlyta suplanuoti susitikimus su jaunimo organizacijomis ir asmeniškai apsvarstyti jiems kylančius iššūkius ir problemas. Diskutuota apie finansavimą jaunimo organizacijoms.

Jaunimo erdvės „Prienas“ darbuotoja Živilė Rusevičienė kartu su jaunimo ambasadoriais pristatė „Eurodesk“ projektą, veiklos principus ir kokios paslaugos bus teikiamos jaunuoliams. Sutarta Jaunimo ambasadorius įtraukti į renginių organizavimą 2022 m. ir skleisti žinią apie Jaunimo metus.

Diskutuota dėl Europos jaunimo metų renginių Prienuose. Buvo pasiūlyta aktyviau įsitraukti į renginius jaunimo organizacijas, Prienų rajono mokyklas. Planuojama organizuoti ir dalyvauti šiuose renginiuose: gegužės 28 d. dalyvauti miesto šventėje, kviesti jaunimo organizacijas ir rajono mokyklų atstovus; rugpjūčio 12 d. organizuoti Jaunimo dieną bei numatyti vietą ąžuoliuko sodinimui; rugsėjo mėn. pradžioje dalyvauti festivalio „Būtent” veiklose Birštone; rugsėjo mėn. pabaigoje surengti jaunimo diskusiją; spalio mėn. dalyvauti AJE „Prienas” gimtadienyje, organizuoti savanorių apdovanojimus.

Prienų JRT vadovas Mindaugas Rukas pristatė ataskaitą už 2021 metus.

Diskutuota apie LMS padalinio Prienuose vadovo registravimą.

Pirmininkas padėkojo visiems susirinkusiems JRT nariams.

Prienų JRT informacija

Komentarai

komentarai