Vasarą palydėjo ir naujuosius mokslo metus pasitiko rekordinis dalyvių skaičius

0
517

Rugpjūčio 28 d. Švietimo ir sporto skyrius Prienų estradoje prie Nemuno organizavo jau trečiąjį Prienų rajono švietimo bendruomenės mokymo(si) sezono pikniką, kuriame susitiko apie du šimtus septyniasdešimt visų rajono švietimo įstaigų darbuotojų. Taip pat dalyvavo ir kolegos iš Birštono savivaldybės, „Tūkstantmečio mokyklų“ programos vadovė Judita Šarpienė su komanda.

Dalyvius pasveikino, pasidžiaugė naujųjų mokslo metų startu ir padrąsino pozityviai priimti jų iššūkius, o prireikus – kreiptis pagalbos, Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, vicemerės Jūratė Zailskienė ir Laimutė Jančiukienė, Prienų rajono savivalybės tarybos Kultūros, švietimo, turizmo ir sporto komiteto pirmininkas Deividas Dargužis. Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas pristatė 2023–2024 m. m. tikslus ir aktualijas.

Šių metų piknikas yra viena iš Prienų rajono savivaldybės „Tūkstantmečio mokyklų“ programos projekto veiklų, jį organizuojant talkino „Revuonos“ pagrindinė mokykla. Renginio dalyviai stiprino lyderystės kompetencijas dalyvaudami repo sesijoje, kurią vedė tarptautinių projektų direktorius, mokymų vadovas, konsultantas, supervizorius Žilvinas Gailius ir edukatorius, lektorius, repo entuziastas Lukas Kulikauskas.

Mokyklų komandoms svečiai dovanojo neeilinę patirtį – galimybes kurti ir pristatyti repo kūrinius. Jų klausantis buvo aišku – noras veikti ir pozityvi energija, optimistiškas požiūris į kylančias problemas yra tai, ką mokytojai atneš į mokyklas savo mokiniams šiais mokslo metais. Renginio svečiai pastebėjo, kad Prienų rajono švietimo bendruomenė kitų savivaldybių kontekste išsiskiria savo bendryste ir nuoširdumu.

Įsimintinas įdomių veiklų akimirkas fiksavo Švietimo pagalbos tarnybos komanda, pakvietusi kolegas į fotosesiją ir Išminties alėją. Savivaldybė pasirūpino dalyvių kava ir pietumis, o Prienų seniūnija ir Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras, Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centras – erdvių sutvarkymu, kad buvimas kartu taptų dar jaukesnis.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai