Vaikų vasaros stovykla ,,Aktyvi vasara“ Veiveriuose

0
203

Rugpjūčio 2-3 dienomis Veiveriuose vyko vaikų vasaros stovykla, pagal projektą „Aktyvi vasara“.

Sporto ir sveikatingumo klubas „VEIVA“ jau ne pirmus metus organizuoja nemokamas vasaros stovyklas vaikams. Pagrindinis vaikų vasaros stovyklos tikslas – vasaros atostogų metu išlikti fiziškai aktyviems, daugiau laiko praleisti gryname ore, ugdyti ištvermę, valę, pažinti gamtą, saugoti ir stiprinti sveikatą bei turiningai pailsėti.

Stovyklos metu susirinkusius stovyklautojus džiugino puikus oras, saugus Veiverių Antano Kučingio meno mokyklos filialo uždaras kiemelis, susitikimai su įdomiais žmonėmis, Prienų Justino Marcinkevičiaus VB Skriaudžių bibliotekos edukacijos, sporto ir sveikatingumo klubo „Veiva“ sportinės veiklos, Alytaus aps. VPK Prienų r. PK VS policijos pareigūnės ir Amsiaus edukacija, „Tavo teatriukas“ kūrybinės veiklos ir edukacija, „Renginiukas“ šokio edukacija, Prienų r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vykdytos veiklos, sotūs pietūs iš UAB „Sveikos mitybos partneris“, rėmėjų dovanos, saugus atvykimas ir grįžimas namo.

Vaikų ir jų tėvelių nuoširdžios padėkos ir jų šypsenos skatina imtis tokių veiklų, dalyvauti projektuose ir dovanoti vaikams nemokamas vasaros užimtumo stovyklas.

Džiaugiuosi turėjusi galimybę prisidėti prie aktyvios, saugios ir turiningos vaikų vasaros.
Dėkoju esamiems partneriams, rėmėjams, vaikams ir jų tėveliams!

Sporto ir sveikatingumo klubas „Veiva“ direktorė Daiva Macijauskienė

Komentarai

komentarai