Penkis dešimtmečius vienoje medicinos įstaigoje išdirbusiai Laimutei Žukauskienei – mero, kolegų, svečių gėlės ir padėkos žodžiai

0
1148

Rugpjūčio 3 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas įteikė padėką ir atminimo dovaną darbinę veiklą baigusiai Šilavoto ambulatorijos bendrosios praktikos slaugytojai Laimutei Žukauskienei, slaugytoja vienoje darbo vietoje išdirbusiai net 52-ejus metus.

Meras padėkojo L. Žukauskienei už sąžiningą darbą, profesionalumą, atsakingumą, nuoširdų rūpinimąsi šio krašto žmonėmis ir palinkėjo ne mažiau prasmingo bei gražaus kito gyvenimo etapo, stiprios sveikatos ir laiko sau.

Ilgametei kolektyvo narei, kolegei, bendruomenės narei už nuoširdumą, darbštumą, rūpestį, jautrumą, meilę savo profesijai ir žmonėms dėkojo ir Prienų pirminės sveikatos priežiūros centro administracija, Šilavoto ambulatorijos kolektyvas, seniūnijos atstovai bei kolegos.

Prienų PSPC direktorius Artūras Ivanauskas apgailestavo, kad išeina visų gerbiama ir mylima darbuotoja, kuri atidavė šiam darbui ilgus dešimtmečius ir visą savo širdį, buvo itin pareiginga, atsakinga, atidi, didelė kovotoja dėl Šilavoto ambulatorijos išlikimo su gydytojo institucija bei stiprus užnugaris visiems Šilavote dirbusiems gydytojams. Primindamas, kad Laimutė yra visad laukiama kolektyve, direktorius kvietė nepamiršti ir užsukti į įstaigą vedinai ne sveikatos problemų, o noro pasimatyti, pabendrauti.

Kolegų ir svečių žodžių sujaudinta L. Žukauskienė, padėkojusi visiems už išsakytus jautrius žodžius, prisipažino ilgai atidėliojusi sprendimą baigti mėgstamą darbą, tačiau norėjusi daugiau laiko skirti ir asmeniniam gyvenimui. Taip pat pasidalijo prisiminimais apie profesijos pasirinkimą, gyvenimą ir darbą Šilavote, kur atvyko vos 21-erių, pirmą ir visam gyvenimui įstrigusį vizitą, puikius, draugiškus ir vieningus kolegas, atvirus ir nuoširdžius kaimo žmones. Mėgstanti išvykas, keliones, koncertus, spektaklius, jaukią ir gražią namų aplinką, jaunatviškai ir energingai atrodanti moteris sakė tikinti, jog užteks laiko viskam. Telieka palinkėti, kad gera sveikata lydėtų ir viskas išsipildytų.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai