Trijų žaidėjų vedamas „Vytautas“ įtemptoje kovoje palaužė „Nevėžį“

0
1614

Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa iškovojo 13-ąją pergalę LKL čempionate ir pavijo ketvirtojoje turnyrinės lentelės pozicijoje esančią Utenos „Juventus“ komandą. Prieniškiai išvykoje po įtemptos kovos 96:87 įveikė Kėdainių „Nevėžio“ klubą.

Lygi kova. Abi komandos rungtynes pradėjo lygiai – po pirmųjų trijų su puse minutės rezultatas buvo lygus (9:9). Regimanto Minioto dvitaškis kėlinio pabaigoje dar kartą išlygino rezultatą – 20:20.

Kieta kova tęsėsi ir antrajame kėlinyje – komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o po Jermaine’o Love’o taiklių baudos metimų ketvirčio viduryje švieslentėje vėl degė lygybė (33:33). Prieš ilgąją pertrauką sėkmingiau sužaidęs „Vytautas“ įgavo 3 taškų pranašumą – 43:46.

Saulius Kulvietis trečiojo kėlinio pabaigoje smeigė du tritaškius iš eilės ir svečiai pirmą kartą įgavo dviženklį pranašumą (60:70).

Intriga. Trečiąjį kėlinį taškais baigė „Nevėžis“, taip neleisdamas varžovams pabėgti ir išlaikydamas intrigą – 62:71.

„Vytautui“ labai trūko atsarginių žaidėjų indėlio. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui prieniškių „suolelis“ buvo pelnęs vos 3 taškus. Tuo tarpu „Nevėžis“ sulaukė daug didesnės paramos – 22 taškai.

Trauma. Ketvirtajame kėlinyje po varžovų krepšiu nukritęs „Vytauto“ gynėjas Paulius Ivanauskas sunkiai pakilo nuo parketo ir padedamas komandos draugų buvo priverstas palikti aikštelę.

Diskvalifikacija. Pradėjus virti aistroms rungtynių pabaigoje antrąją techninę pražangą gavo prieniškių strategas Virginijus Šeškus, kuris buvo priverstas palikti savo auklėtinius ir iškeliauti į rūbinę.

Klaidos. Abi komandos dalijo kamuolius viena kitai į kairę ir į dešinę – „Nevėžis“ suklydo 22, o „Vytautas“ – 19 kartų.

Didysis trejetas. „Vytauto“ komandą į priekį tempė trys žaidėjai – Tomas Delininkaitis, Artūras Valeika ir Saulius Kulvietis. Visi šie trys krepšininkai kartu pelnė net 71 tašką.

Pergalė. Rungtynių pabaigoje „Nevėžis“ dar bandė griebtis šiaudo, tačiau stipresni buvo svečiai – 87:96.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis ir Saulius Kulvietis po 24 tšk., Artūras Valeika (9 atk. kam., 7 rez. perd.) 23 tšk., Vytenis Lipkevičius 14 tšk., Paulius Ivanauskas 8 tšk.

„Nevėžis“: Jermaine’as Love’as ir Paulius Petrilevičius po 22 tšk., Vaidotas Volkus 14 tšk., Ivan Smiljanič 10 tšk., Toni Prostranas ir Karolis Petrukonis po 8 tšk.