Tikrame trileryje prieniškiai palaužė „Dzūkijos“ krepšininkus

0
486

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pasiekė Prienų „CBet“ (10/16) komanda, kuri namie per paskutinį ketvirtį 88:82 (19:17, 22:26, 16:23, 31:16) sugebėjo parklupdyti Alytaus „Dzūkiją“ (9/17).

Intriga buvo pasiekus apogėjų, kai liko pustrečios minutės ir rezultatas tapo lygiu (77:77), Dominykas Domarkas pataikė vieną baudą, o Simas Jasaitis – abi. Emmanuelis Lecomte’as pridėjo dvitaškį, Artūras Jomantas – vieną baudos metimą, tačiau svarbų šūvį smeigė D.Domarkas. Likus minutei Prienų klubas turėjo 3 taškų persvarą (83:80), o varžovų atakos strigo, teko keliauti į minutės pertraukėlę. E.Lecomte’o baudos metimai galiausiai įtvirtino „CBet“ pergalę.

Pirmoje rungtynių dalyje „CBet“ minimaliai turėjo kontrolę savo rankose, tačiau persvara buvo pernelyg trapi – maksimaliai siekė 5 taškus, tad „Dzūkija“ nesunkiai persvėrė rezultatą. Jau antrojo kėlinio pabaigoje svečiai pabandė atitrūkti, atrėmė prieniškių atsakymus ir galiausiai trečio ketvirčio pabaigoje surengė spurtą 8:0, kas leido pasitikti paskutines 10 minučių nusiteikus pozityviau – 66:57.

Prieniškiai negalvojo pasiduoti – po Mindaugo Sušinsko tritaškio atsiliko tik 66:68, bet Giedrius Staniulis rengė blokų fiestą ir bandė pristabdyti šeimininkus.

Iš viso rungtynes G.Staniulis baigė net su 4 blokais – jam tai po 10 m. pertraukos pakartotas karjeros rekordas.

Galiausiai Ignas Sargiūnas priminė apie save ir tolimu metimu lygino rezultatą, kuomet liko pustrečios minutės – 77:77. Tuomet ir užvirė atkakliausia kova.

Iš Vilniaus „Ryto“ į Prienus atsikėlęs M.Pacevičius debiutinėse rungtynėse per 13 minučių pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, kartą klydo, išprovokavo 2 pražangas, tiek pat kartų pažeidė taisykles ir surinko 9 naudingumo balus.

Prienų komanda pataikė 8 tritaškius iš 18, tuo tarpu „Dzūkija“ – 9 iš 35. Iš 35 bandymų net 10 priklauso Pauliui Danisevičiui, kuris pataikė vos vieną tolimą metimą. Simas Jasaitis atakavo 9 kartus, pataikė – 4.

E.Lecomte’as žaidė sezono mačą – gerino ir rezultatyvumo (21 tšk.), ir naudingumo rekordą (24 n.b.). 21 naudingumo balą surinkęs I.Sargiūnas pakartojo sezono asmeninį rekordą.

„CBet“: Emmanuelis Lecomte’as 21 (5 rez. perd.), Ignas Sargiūnas 15, Mindaugas Sušinskas 12, Dominykas Domarkas 11, Martynas Pacevičius 9, Egidijus Dimša 8 (10 atk. kam., 2/7 dvit.).

„Dzūkija“: Simas Jasaitis 18 (8 atk. kam.), Paulius Danisevičius 17 (1/10 trit.), Giedrius Staniulis 15 (10 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Martynas Zigmantavičius 8.