Prienų miesto vietos veiklos grupės visuotinis ataskaitinis narių susirinkimas

0
1131

2021 m. kovo 25 d. vyko Prienų miesto vietos veiklos grupės (Prienų miesto VVG) visuotinis ataskaitinis narių susirinkimas.

Prienų miesto VVG pirmininkas Mindaugas Rukas pristatė metinę veiklos ataskaitą, o Leonora Kalantienė pristatė revizorės ataskaitą už 2020 metus.

Naujai keturių metų kadencijai Prienų mieto VVG pirmininku buvo perrinktas Mindaugas Rukas. Asociacijos vadovas užsiminė apie iššūkius, su kuriais susidūrė 2017 m. ir pasidžiaugė, jog Prienų miesto VVG strategija įgyvendinama sėkmingai, dauguma rodiklių jau pasiekti.

Išrinkta nauja valdybos narė. Ja tapo Auksė Griškonienė, Prienų rajono neįgaliųjų draugijos deleguota atstovė.

Susirinkimo metu priimti du nauji nariai: VšĮ „Baltijos gidas“ ir VšĮ „Galimybių dirbtuvės“. Iš viso Prienų miesto VVG vienija aštuoniolika narių.

Pirmininkas Mindaugas Rukas pasidžiaugė sėkmingai įvykusiu ketvirtu kvietimu, sulaukta keturių projektinių pasiūlymų. Paraiškas pateikė šios organizacijos: VšĮ Baltijos gidas, Prienų bendruomenė, VšĮ Meninė drožyba, UAB „Verslo mokymo centras“. Prieš paskelbiant ketvirtą kvietimą buvo atliktas esminis Prienų miesto VVG strategijos keitimas, paskirstytos likutinės lėšos.

Prienų miesto VVG administratorė Vaida Jančiauskienė kalbėjo apie vietos veiklos strategiją ir projektinius pasiūlymus. Buvo kalbėta apie sėkmingą projektų įgyvendinimą.

Projektų vadovai – Levutė Karčiauskienė, Vilius Vaitkevičius, Auksė Grižaitė, Ramutė Milušauskienė, Auksė Girškonienė, Larisa Šaltienė pristatė gerąsias savo projektų patirtis.

Prienų miesto VVG informacija

Komentarai

komentarai