Sveikinimai senolei garbingos sukakties proga

0
1759

OLYMPUS DIGITAL CAMERALiepos 15-ąją Virkininkų kaimo (Stakliškių seniūnija) gyventojai Kostei Brazionienei sukako 95 metai. Labai džiugu, kad įspūdingo gimtadienio proga senolę pasveikinti atvyko Stakliškių seniūnas Gintautas Kaminskas ir socialinė darbuotoja Romualda Radžiukynienė. Jie palinkėjo sukaktuvininkei sveikatos ir stiprybės, padėkojo už gražiai nugyventą amžių, už gerai išauklėtus vaikus.

Jau beveik dvidešimt trejus metus našlaujanti K. Brazionienė tokio garbaus amžiaus sulaukė sunkiai triūsdama, nes negailėdama jėgų dirbo savo šeimos ūkyje ir kolūkyje. Net ir dabar, jei tik galėtų, dar daug darbelių nudirbtų jos rankos, deja, pradingo akių šviesa. Tad daugiausiai laiko ji praleidžia melsdamasi, prašydama Dievo globos ir palaimos savo atžaloms. O jų gražus pulkas – į gyvenimą išleisti keturi jos pačios vaikai ir vyriausiasis anūkas. Sūnus Jonas, dukros Veronika ir Genovaitė bei anūkas Gintaras su šeimomis – didelė parama silpstant senolės jėgoms. O kur dar vis atskubantys per šventes anūkai ir proanūkiai, labai mylintys geraširdę savo bobutę. Tad ir amžiaus našta jai darosi nebe tokia sunki, o giminaičiai pasvajoja ir apie šimtąjį jubiliejų.

Duok, Dieve, garbiajai Kostei stiprybės ir sveikatos, kad dar susirinktų į jos gimtadienius ją mylintys ir gerbiantys namiškiai, laimingi, turėdami tokį nuostabų žmogų šalia savęs.

Sigutė Katkauskienė

Komentarai

komentarai