Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas susitiko su Kauno rajono meru V. Makūnu

0
1328

OLYMPUS DIGITAL CAMERALiepos 16 d. Kaune vyko Prienų rajono mero Alvydo Vaicekausko ir Kauno rajono mero Valerijaus Makūno susitikimas. Merai sprendė aktualias transporto problemas. Prienų r. savivaldybės mero paprašytas, V. Makūnas pažadėjo, kad autobusų maršrutas Kaunas–Piliuona bus pratęstas iki Pakuonio, nes tai labai aktualu pakuoniškiams.
Susitikime taip pat buvo kalbėta ir apie valstybinės reikšmės kelio Nr. 130 Kaunas-Prienai-Alytus rekonstrukciją.

Šiuo keliu kasdien vyksta intensyvus eismas. Ypač sudėtinga situacija atkarpoje tarp Garliavos ir Prienų žiedinės sankryžos. Vingiuotas ir siauras kelias kerta Ilgakiemį, Išlaužą, kitas gyvenvietes, jame nuolat susidaro spūstys, įvyksta daug avarijų. Nors beveik visoje atkarpoje greitis ribojimas iki 70 km. per valandą, tačiau dėl spūsčių transportas juda gerokai lėčiau.

Kelionę iš Kauno į Prienus ir Birštoną apsunkina ir tilto per Jiesią statybos. Jį bendrovė „Latvijas tilti“ žada užbaigti jau šiemet.

Pasidžiaugta, kad Prienų r. savivaldybės mero A. Vaicekausko ir Birštono merės N. Dirginčienės inicijuotas kreipimasis, skirtas LR Ministrui Pirmininkui Algirdui Butkevičiui, su prašymu skubos tvarka įtraukti kelio Nr. 130 rekonstravimo projektą į valstybei svarbių susisiekimo infrastruktūros objektų sąrašą pasirašytas penkių merų – Alytaus miesto ir rajono, Birštono, Kauno rajono ir Prienų.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai