Susitikimas su Krašto apsaugos ministerijos atstovais dėl NATO veiklų pristatymo renginio Prienuose

0
292

Balandžio 12 d. Prienų r. savivaldybėje vyko susitikimas su Krašto apsaugos ministerijos atstovais. Jo metu buvo aptartos NATO veiklų pristatymo renginio, kuris vyks gegužės 6 d. Prienuose, detalės.

Susitikime dalyvavo Savivaldybės meras A. Vaicekauskas, Administracijos direktorė J. Zailskienė, mero patarėja A. Dargužienė, Kultūros ir turizmo, Statybos ir ekonominės plėtros, Švietimo ir sporto skyrių, Prienų seniūnijos, Policijos komisariato, Kultūros ir laisvalaikio centro, Kūno kultūros ir sporto centro, šaulių organizacijos vadovai bei specialistai.

Susitikimo metu buvo patvirtinta renginio vieta – Prienų Beržyno parkas, taip pat aptarti ginkluotės ir karinės technikos pristatymo, sporto rungtynių, vaikų užimtumo ir kitų veiklų organizavimo, komunikacijos, kiti organizaciniai klausimai.

NATO veiklų pristatymas Prienuose – valstybinio lygmens renginys, kuriam skiriamas ypatingas dėmesys. Savivaldybės vadovai viliasi, kad į jį aktyviai įsitrauks krašto visuomenė, ypač jaunimas, gimnazistai, nevyriausybinės jaunimo organizacijos.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai