Susitikimas su futbolo bendruomenės atstovais

0
833

Birželio 8 d. Prienų r. savivaldybėje įvyko susitikimas su futbolo bendruomenės nariais. Švietimo ir sporto skyriaus inicijuotame susitikime dalyvavo Savivaldybės meras A. Vaicekauskas ir kiti Savivaldybės vadovai, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas R. Zailskas, specialistai, Kūno kultūros ir sporto centro direktorius A. Deltuva, futbolo klubų „Prienai“, „Ąžuolas“, „Stadionas“ atstovai, futbolo treneriai.

Susitikime buvo diskutuota aktualiais futbolo organizacijoms klausimais – naudojimosi lauko stadionais, mokesčio už naudojimąsi sporto baze, bendradarbiavimo, futbolo sporto perspektyvų.

Atnaujinti miesto futbolo stadionai ir sporto aikštynai yra laisvai prieinami visai visuomenei. Tačiau plečiantis sporto bazei ir atsirandant daugiau galimybių vaikams bei suaugusiesiems užsiimti viena ar kita sporto šaka savivaldybės biudžetinėse įstaigose ar asocijuotose struktūrose, taip pat populiarėjant mankštoms ir treniruotėms lauke, iškyla daug klausimų, susijusių su sporto erdvių užimtumo planavimu, mokesčiais už salių ir kai kurių sporto šakų sektorių nuomą.

Susitikime ilgiausiai buvo gvildenta vaikų treniravimo ir naudojimosi futbolo stadionais ir paplūdimio futbolo aikštele tema.

Diskusijų metu buvo pasiūlyta, kad visos rajone registruotos asociacijos, viešosios įstaigos, organizuodamos treniruotes Prienų rajono savivaldybės švietimo įstaigų vaikams, taip pat rajone registruotos futbolo asociacijos galėtų stadionais, paplūdimio futbolo aikštele treniruotėms ir nekomerciniams renginiams naudotis nemokamai. Naudojantis apšvietimu ar organizuojant komercinius renginius būtų mokamas nustatytas mokestis. Mero A. Vaicekausko nuomone, visiems turėtų būti sudarytos sąlygos naudotis futbolo stadionais. „Mūsų tikslas – kad kuo daugiau žmonių naudotųsi tikrai puikia sporto baze“, – sakė meras.

Šiuo metu yra parengti Prienų KKSC teikiamų paslaugų įkainiai, kuriuos Savivaldybės tarybos posėdyje birželio 27 d. tvirtins Taryba. Į dokumentą yra įtraukti ir susitikime aptarti pasiūlymai. Jeigu Tarybos nariai pritars, jie bus priimti.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai