„Stakliškių“ krepšinio klubas pateko į sekantį RKL „B“ etapą

0
2031

33Stakliškių „Stakliškės“ komanda lemiamose RKL „B“ diviziono rungtynėse namuose rezultatu 74:72 nugalėjo Kauno „Perkūno“ komandą.

Pirmasis kėlinys buvo rezultatyvus, abi komandos žaidė susikaupę, truputį geriau sekėsi svečiams, kurie nežymiai laimėjo rezultatu 23:25.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova, abi komandos daugiau koncentravosi į gynybą, antroji atkarpa baigėsi rezultatu 17:16 ir komandos išėjo į didžiąją pertrauką esant rezultatui 40:41 („Perkūno“ naudai).

Trečiąjį rungtynių kėlinį Stakliškių krepšininkai žaidė pakiliai, tačiau „Perkūno“ žaidėjai, pasinaudoję šeimininkų klaidomis, neleido jiems atitrūkti. Po geriausiai sužaisto „Stakliškių“ kėlinio rezultatas jau 57:56.

Ketvirtame kėlinyje toliau vyko graži kova. Varžovai buvo verti vienas kito, tačiau rungtynių pabaigoje sėkmė nusišypsojo stakliškiečiams, kurie kėlinį laimėję vos 1 tašku, svarbias rungtynes laimėjo rezultatu 74:72.

ss„Stakliškės“: T.Švedas 12 tšk., S.Januškis 10 tšk., T.Čerkunovas 10 tšk., M.Nenartavičius 10 tšk.

„Perkūnas“: T.Žūtautas 15 tšk., M.Zigmantavičius 13 tšk., M.Juškys 12 tšk.,