Stakliškių „Guosta“ po atkaklios kovos pralaimėjo Kaune

0
1428

1Gruodžio 5 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai VDU sporto centro salėje Kaune po atkaklios kovos nusileido Kauno „VDU-2“ sportininkams, rezultatu 88:96 (16:18, 18:18, 21:24, 24:25).

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, o po pirmųjų dešimties žaidimo minučių aikštės šeimininkai turėjo vos dviejų taškų persvarą – 18:16.

Antrajame kėlinyje nei vienai iš komandų taip ir nepavyko atitolti nuo savo varžovų bei abi ekipos išėjo ilsėtis švieslentėje degant dviejų taškų kauniečių pranašumui – 36:34.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau vyko įnirtinga kova, o po pagrindinio laiko švieslentėje degė lygus rezultatas – 82:82.

Pratęsimo metu Vytauto Didžiojo universiteto antrosios komandos krepšininkai iš karto perėmė iniciatyvą į savo rankas, žaidė drausmingai ir po atkaklios kovos iškovojo pergalę rezultatu – 96:88.

Stakliškių „Guosta“: Robertas Ruzgaitis – 24 taškai, Dovydas Šemeklis – 22 taškai (14 atkovotų kamuolių), Renaldas Simanavičius – 13 taškų, Tadas Padegimas – 12 taškų.

Kauno „VDU-2“: Vilius Sajekas – 30 taškų, Rokas Valiulis – 20 taškų, Andrius Čibiras – 15 taškų.