„Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių starte intrigos nebuvo

0
1515

Gyvenimo taure 2014Gruodžio 5 d. Prienų KKSC sporto salėje vyko pirmasis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas, kurio metu įvyko trys dviženkle persvara pasibaigę susitikimai.

Pirmose pirmenybių rungtynėse susitiko Paprūdžių ir Prienų kūno kultūros ir sporto centro jaunieji krepšininkai. Nors „Paprūdžiai“ ir nesurinko stipriausios savo sudėties, „KKSC-99“ įtikinamai priešintis sugebėjo tik itin rezultatyvų pirmąjį kėlinį, kuris baigėsi rezultatu 28:21, pirmaujanti komanda „Paprūdžiai“. Pirmojo kėlinuko metu distanciniais metimais taškus rinkę „KKSC-99“ tokio tempo antrajame ketvirtyje nesugebėjo išlaikyti ir kėlinį pralaimėjo rezultatu 20:6. Susikrovę įtikinamą persvarą „Paprūdžiai“ varžovams neleido sumažinti persvaros ir antroje rungtynių pusėje laimėdami trečią ir ketvirtąjį kėlinius atitinkamai 12:9 ir 20:14.

Paprūdžiai – „KKSC-99” 80:50 (28:21; 20:6; 12:9; 20:14).
„Paprūdžiai“: Ž. Mikušauskas – 18 tšk., O. Brazdžionis 16 tšk., D. Kuzmickas 14 tšk.
„KKSC-99”: J. Davidavičius 10 tšk., R. Stadalius 9 tšk., E. Mankauskas 8 tšk.

Antrose pirmojo turo rungtynėse praėjusių metų pirmenybių ketvirtos vietos savininkė „Savivaldybės” komanda jau pirmajame ketvirtyje pasiuntė „Jiezno” komandą į nokdauną, laimėdami kėlinuką 27:10. Antrąjį kėlinuką taip pat įtikinamai laimėję „Savivaldybės” krepšininkai (20:9) trečiajame ir ketvirtajame su „Jiezno” komanda žaidė apylygiai (21:17; 10:15), tačiau galutiniam rungtynių rezultatui tai įtakos visiškai neturėjo.

„Jieznas” – „Savivaldybė” 46:83 (10:27; 9:20; 17:21; 10:15).
Jieznas: L. Pempė 15 tšk., P. Urbonas 10 tšk., I. Urbonas 6 tšk.
„Savivaldybė”: G. Andreikėnas 25 tšk., T. Kavaliauskas 20 tšk., R. Gaučys., M. Birbalas ir A. Kubilius po 8 tšk.

Dviejų rajono komandų Balbieriškio „Ringio“ ir Veiverių „Amberio“ susitikimas žadėjo daugiausiai intrigos, visgi didžiąją rungtynių dalį balbieriškiečiai išlaikė persvarą savo pusėje ir šventė pergalę dviženkliu skirtumu 82:72.

Balbieriškio „Ringis“ – Veiverių „Amberis“ 82:72 (23:16; 17:15; 27:21; 15:20)
Balbieriškio „Ringis“: R. Stankevičius 26 tšk., A. Mitrulevičius 13 tšk., A. Kurapka 10 tšk.
Veiverių „Amberis“: P. Glaniauskas 30 tšk., P. Kirpičenko 18 tšk., S. Pažėra 13 tšk.