Šiltai išlydėtas Stakliškių ir Užuguosčio parapijų klebonas G. Mieldažis

0
1861

Liepos 23-iąją Stakliškių krašto žmonės šiltai išlydėjo tarnystę Stakliškių ir Užuguosčio parapijose baigusį kleboną Gediminą Mieldažį. Jautriose palydėtuvėse dalyvavo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir administracijos direktorė Jūratė Zailskienė.

Savivaldybė vadovai dėkojo klebonui už gražius santykius ir bendradarbiavimą su Savivaldybe, svarų indėlį į bendruomeninį gyvenimą, rūpestį, gerumą ir meilę, kuria daugiau nei penkerius metus kunigas dalinosi su parapijiečiais, linkėjo sveikatos ir sėkmės tęsiant savo misiją kitame krašte, Semeliškėse.

Seniūnijos ir Stakliškių bei Užuguosčio seniūnaičių vardu klebonui dėkojo Stakliškių seniūnijos seniūnė Nijolė Ivanovienė. Su gražiais prisiminimais ir su viltimi dar susitikti atsisveikino bažnyčios komiteto, bendruomenių, įstaigų, organizacijų, chorų atstovai, pavieniai gyventojai.
Tarp gausybės puokščių gėlių ir visų dovanų klebonui atminčiai įteikta ryšį su šia parapija ir jos žmonėmis įprasminusi dovana – knyga–albumas „Kunigui Gediminui už įkvepiančią tarnystę“. Joje – gražiausios, šviesiausios bendrystės su krašto žmonėmis akimirkos.

Taip pat šiltai ir bičiuliškai bendruomenė sutiko ir naująjį kleboną Lauryną Visocką, atkeliaujantį iš Molėtų. Stakliškės – pirmoji 36-erių metų kunigo klebonavimo vieta. Jaunajam klebonui Savivaldybės vadovai palinkėjo sėkmingai įsilieti į bendruomeninį gyvenimą ir tęsti buvusio klebono pradėtus darbus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai