Savivaldybės vadovai pasveikino vandentvarkos darbuotojus su profesine švente

0
1429

Gegužės 5 d. savo profesinę šventę paminėjo Lietuvos vandentvarkos ūkio darbuotojai.  Šia proga Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas ir administracijos direktorius E. Visockas pasveikino UAB „Prienų vandenys“ kolektyvą, padėkojo už nuoširdų kasdienį darbą,  įgyvendintus ir įgyvendinamus vandentvarkos projektus.

Priimdamas Savivaldybės vadovų sveikinimus bendrovės direktorius P. Mitkevičius padėkojo už parodytą dėmesį ir pagarbą, už visada jaučiamą palaikymą.

Po sveikinimų vadovai pabendravo su įmonės darbuotojais. Darbuotojai domėjosi, kokie pokyčiai planuojami mieste ir rajone, pasidžiaugė Savivaldybės iniciatyvomis gražinti kraštą, gerinti žmonių gyvenimą, įgyvendinti svarbius projektus.

Kalbantis apie bendrovės kasdieninius darbus, rūpesčius ir lūkesčius, buvo pasidalinta nerimu, kad daug gyventojų, kurie turi galimybę prisijungti prie centralizuotų nuotekų tinklų, tą daro vangiai. Dėl žmonių nenoro jungtis bendrovei, kuri vandentvarkos projektus įgyvendino ES lėšomis ir įsipareigojo užtikrinti prisijungimą prie tinklų, gresia sankcijos ir dideli finansiniai praradimai. Pasak direktoriaus, yra bendrovių, kurioms (atsidūrus analogiškoje situacijoje) tokios sankcijos jau taikomos.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai