Savivaldybė rengiasi dalyvauti turizmo parodoje ADVENTUR 2022

0
475

Sausio 28-30 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks tradicinė kelionių paroda ADVENTUR 2022. Šių metų šūkis – „Keliaukime vėl!“ – kviečia susitikti parodoje gyvai, kartu atgaivinti kelionių verslą, pasitikti keliautojus, sužinoti jų pasikeitusius poreikius bei kurti saugesnį, tvaresnį turizmą.

Parodoje šeštą kartą dalyvaus ir Prienų rajono savivaldybė. Sausio 10 d. Savivaldybėje vyko pasitarimas, jo metu aptarti baigiamieji pasiruošimo parodai akcentai. Pasitarime dalyvavo administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, mero patarėja Agnė Dargužienė, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, vyriausioji specialistė Edita Jakimavičiūtė, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos direktorė Daiva Čepeliauskienė, metodininkė Dalia Bredelienė, Prienų krašto muziejaus direktorė Lolita Batutienė, direktorės pavaduotoja, vyr. fondų saugotoja Ernesta Juodsnukytė, Prienų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Viktorija Strampickaitė.

„Keliaukime kitaip, keliaukime įdomiai, keliaukime saugiai“, – tokią žinią kelionių entuziastams ir mėgėjams siunčia parodos organizatoriai.

Šiais metais Prienų rajono stendą puoš pavadinimas „Pažink Prienus“. Kviesime pažinti Prienų kraštą pristatydami istorinius ir kultūrinius turistinius maršrutus, pažintinius objektus, edukacines programas, taip pat siūlydami pakeliauti po Prienų miestą bei jo apylinkes pėsčiomis ir dviračiais.

„Tradiciškai pasirengimas parodai vyksta bendromis Savivaldybės, Prienų krašto muziejaus, Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos, Prienų turizmo ir verslo informacijos centro, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro darbuotojų jėgomis. Parodoje pristatysime naujus maršrutus – „Didikų Pacų kelias“, „Pajudėk Prienuose“, „Justino Marcinkevičiaus keliu“. Kaip ir kasmet, pakvietėme mūsų krašto verslo atstovus, įstaigas Prienų rajono savivaldybės stende pristatyti savo veiklą, edukacijas, kulinarinį paveldą. Tokia paroda – galimybė paskatinti vietinio turizmo mėgėjus domėtis mūsų kraštu bei puiki proga bendradarbiauti su vietos verslininkais“, – pabrėžė J. Zailskienė.

Anot parodos ADVENTUR 2022 organizatorių, parodoje daug dėmesio bus skiriama per pandemijos metus suklestėjusiam vietos turizmui, Lietuvos miestų ekspozicijoms, pažintinėms ir edukacinėms kelionėms, apgyvendinimo, SPA paslaugų ir pramogų tiekėjams, taip pat lietuviškų produktų, suvenyrų kūrėjams bei meno dirbtuvėms.

Ir tai dar ne visos tarptautinės turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodos staigmenos. Kviečiame sausio 28-30 dienomis apsilankyti parodoje ir užsukti į Prienų rajono savivaldybės stendą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai